RFID, kudo në botë.

Card shtypshëm

» RFID Card » Card shtypshëm

Custom Printable Blank Programmable shkruajtshme NFC Card

KATEGORIA DHE TAGS:
Card shtypshëm, Card Various Material , , ,

model: BY7854

Customizable card size;
Can pre-writeable data;
Can pre-print LOGO or pattern.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

frekuencë: 13.56MHz
standarde protokoll: ISO 14443 TYPEA
patate të skuqura: Ntag213 / Ntag215 / Ntag216
Data Set: Lexoni dhe shkruani 100000 kohët
material Antena: gravurë alumini
material Card: Letër me shkëlqim / veshura Letër / Matte Paper
temperatura e punës: -25℃ ~ + 75 ℃
temperatura Storage: 0℃ ~ + 75 ℃
jeta e shërbimit: 10 vjet
madhësi: 90× 54mm ose 86 mm 54mm, customizable
ngjyra Sipërfaqja: customizable
shtypje: CMYK printim plot ngjyra, shtypje mëndafshi ose printim digjital

detajet Paketimi
Brenda diametër prej bërthamës letër: 76.2mm(3inç);
Çdo sasi roll: 500~ 1000pcs(Në përputhje me kërkesën aktuale);
drejtimi roll: Sipërfaqja apo shtypje ballafaqohet jashtë (në);
paketim materiale: Antistatike pad perla pambuku + Bubble + qese antistatike + Jashtë.

NFC (Near Field Communications) is an exciting new contactless technology designed to provide countless opportunities for innovative, effective marketing.
Your customers simply “tap” an NFC enabled mobile against a poster/tag/card/keyfob that contains rich contents.
The NFC business cards can be encoded with a free app; or you can choose Encoding service.
NFC Business Cards have a Ntag21x Chip, which is compatible with every NFC device, and has better performance than previous NFC Chip Tags.
If this card needs us to preprint, you will need to provide Graphic file: JPEG(al least 300 DPI); PDF; Adobe Photoshop; Adobe illustrator; Coreldraw format.

Aplikacion: Passive NFC, NFC business card, Company promotion business card, Advertising promotion.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
2 + 3 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com