RFID, kudo në botë.
 • Kartë e zgjuar anti-metalike e personalizuar, Karta e RFID-it të materialit PVC të personalizuar dhe të personalizuar, Karta e personalizuar plastike anti-metalike e personalizuar

  KATEGORIA DHE TAGS:
  Tjetër Anti-metalike Tag, Përkushtuar Tag Të tjera , , , , , , , , , , ,

  modeli i produktit: BY7767

  opsionet e personalizuar: Printer i madh i kartave, trashësia, formë, with hole, RF frekuenca, IC chip, surface screen printing or offset printing pattern, LOGO, Kodi QR, etj.

  hetim
  • specifikimet
  • Përshkrim

  parametrat teknike
  standardet e protokollit: ISO 11785/11784, ISO 14443A / B, ISO 15693, ISO 18000-6B / 6C
  Chip frekuencave: LF 125KHz / HF 13.56MHz / UHF 860-960MHz
  Chip Type: M1 S50 / S70, M1 ULT10, ULT C, ICODE2 SLI / SLI-S / L-SLI / SLIX, SLIX-L, MF DesFi 2K / 4K / 8K, Ti2048, EM4102, EM4200, EM4305, EM4450, TK4100, T5557, CET5500, Hitag2, Hitags, FMl208(CPU),etj.
  Distanca Reading: LF / HF 2.5-10cm
  UHF 1-15M(Sipas antenës së lexuesit dhe madhësisë së tagut)
  leximi kohë: 1-2Znj
  temperatura operative: 1-2mm trashësi përshtatur temperaturën: -100℃ ~ + 130 ℃ (-148℉ ~ + 266 ℉)
  2-4mm trashësi përshtatur temperaturën: -100℃ ~ + 150 ℃ (-148℉ ~ + 302 ℉)
  lagështia operativ: 0-95%
  durim: >100,000 kohët
  ruajtja e të dhënave: >10 vjet
  përmasat: trashësia 0.7 ~ 1.2 mm, madhësia 85.6 × 54 mm, 4545mm ×, 2025mm ×, Φ16 / 18/20/30 / 50mm, mund të specifikojë madhësinë & formë
  material: Fletë PVC + Ferrite(Thithja e materialit të valës), mund të mbulohet me afishe 3M
  procesi i paketimit: Tejzanor linjat bimore auto / Saldimi automatik

  Anti-metal materials are also called metal insulation materials, ferrite materials, anti-interference materials for electronic tags, and are also commonly known as "magnetic cloth". Suitable for 13.56MHz/125KHz high-frequency cards/low-frequency cards, can be packaged into anti-metal tags, not only enables the tags to be used normally on metal and electromagnetic surfaces,

  effectively reduces the absorption of antenna signals by metals, thereby increasing the antenna's sensing distance, Improve the performance of the antenna. Anti-metal tags are attached to the surface of metal products, and the induction range is generally 1~10cm.
  Anti-metal smart card refers to the use of anti-metal material as a liner to play a role in preventing metal interference on the radio frequency card, to ensure that even if the radio frequency card is attached to the surface of a metal object, the card reader can read or write the IC chip. The anti-metal smart card makes full use of the lamination and punching process in the production of smart cards. It has the characteristics of simple and fast production process, and can produce anti-metal PVC smart cards of any size and specification.

  Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

  emër:
  *
  Email:
  *
  mesazh:

  verifikim:
  5 + 5 = ?

  Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com