RFID, kudo në botë.

JAVA Card / Card CPU

» RFID Card » JAVA Card / Card CPU

Dual Interface NXP J3A041 Java 40kb Card

KATEGORIA DHE TAGS:
JAVA Card / Card CPU ,

modeli i produktit: HCJA41

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

Parametrat kryesore teknike
lloj: Dual Interface JAVA card
Memory Size: 40 KB
material: PVC
madhësi:85.5X 54 x 0.80mm

The J3A041 40K card from NXP is a Java Card with 40K of EEPROM memory. Designed with dual interface functionality, has a operating system called JCOP J3 V2.4.1, the card features 1K MIFARE implementation. Replacing the popular JCOP 31 kartë, the J3A features significantly faster contactless communication and updated cryptography standards.
The J3A is an implementation of the Java Card 2.2.2 and Global Platform 2.1.1 basic specifications and is ISO 7816 and EMV 2000 compliant where required.
Plain white cards. This card cannot be SIM cut.

aplikacionet tipike
kartë bankare, card Citizen, pasaportat elektronike dhe dokumentet, Pay TV, CA Digital nënshkrim, etj.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
5 + 3 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com