RFID, kudo në botë.

identifikimin e kafshëve

» identifikimin e kafshëve

 • Handheld Long Distance Animal ID Tag Reader, 134.2KHz, ISO11784 / 11785, FDX-B

  KATEGORIA DHE TAGS:
  identifikimin e kafshëve, LF / HF Reader , , , , , , , , ,

  modeli i produktit: DH-134

  Moduli i integruar Bluetooth.
  Çmimi i ulët dhe i përballueshëm, me funksione të plota dhe të lehta për t'u përdorur.
  Mbështetje për ISO11784 / Protokolli standard i menaxhimit të kafshëve ISO11785, mbështetje për etiketat e kafshëve të protokollit FDX-B, duke ndjerë distancën e gjatë.
  125Modelet KHz mund të personalizohen për AIDC, përvetësimi i të dhënave, menaxhimit të aseteve, identifikim, kontrolli i aksesit dhe frekuentimi i kohës.

  hetim
  • specifikimet
  • Përshkrim

  Parametrat kryesore teknike
  frekuenca e punës: AM 134.2K, 125KHz customizable
  marrëveshja mbështetje: ISO11784 / ISO11785, FDX-B
  tensionit të furnizimit me: 3.7V litium ndashëm
  Tag lexim në distancë: Më shumë se 20 cm (30mm tag veshit)
  Hapsirë ruajtjeje: deri në 60000 të dhëna
  Transmetimi i të dhënave: USB dhe Bluetoot
  Mbulim gjuhësh: Chinese ose Anglisht
  temperatura e punës: -40° C ~ + 85 ° C
  ekran: 128X 64 LED
  madhësi: 175X 77 x 35mm
  peshë: 177gram

  Modeli DH-134 Lexues i etiketave ID të kafshëve në distancë të largët i specializuar në identifikimin e kafshëve, Bateritë e integruara të litiumit të ringarkueshme 3.7 V, Bateritë e litiumit mund të ngarkohen drejtpërdrejt është i përshtatshëm për t'u përdorur. Makinë me vëllim të vogël dhe lehtësim të lëvizjes, lexoni në distancë të gjatë, ndjeshmëri të lartë. Moduli i integruar Bluetooth për të lehtësuar komunikimin e të dhënave. Mund të zgjedhë kinezisht ose anglisht.
  Produktet e përputhshme me ISO 11784/ISO 11785 protokolli standard i menaxhimit të kafshëve, mbështetje për etiketën e kafshëve FDX-B dhe leximin e etiketave ID me frekuencë të ulët, aplikuar gjerësisht në menaxhimin e kafshëve, gjurmimi i peshqve të çmuar dhe menaxhimi i pyjeve të pemëve, dhe industri të tjera.
  Pas shumë vitesh dhe disa përmirësime teknike, lexuesi aktual i etiketave RFID të dorës DH-134 ka performancë më të mirë dhe efekti i induksionit është më i qëndrueshëm, produkti është më i përshtatshëm për promovimin tuaj në treg.

  Aplikacion
  Menaxhimi i kafshëve, menaxhimi i peshkut, pemët e menaxhimit të pyjeve
  Pulat, patat, rosë, menaxhimi i shpendëve
  derr, bagëti, menaxhimi i deleve dhe bagëtive të tjera
  Menaxhimi i peshkut
  Qeni, Mace, menaxhimi i identifikimit të kafshëve shtëpiake të kalit
  Kundër falsifikimit të mallrave
  Qasja e kontrollit
  identifikim
  AIDC
  Menaxhimi i gjurmimit të aseteve
  Menaxhimi i magazinës

  Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

  emër:
  *
  Email:
  *
  mesazh:

  verifikim:
  0 + 4 = ?

  Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com