RFID, kudo në botë.

Access Control

» Hardware » Access Control

Moduli i lexuesit të kartave HID / Moduli i lexuesit të kartave HID

KATEGORIA DHE TAGS:
Access Control , , ,

modeli i produktit: SMH703

Weigand or RS485/RS232 interface can be customized.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

Parametrat kryesore teknike
Support Card Type: HID card
Support Frequency: 125KHz
Distanca Reading: 5~16cm
Reader Time: <0.2 sekonda
Output Interface: Weigand26-64, RS485, RS232
kërkesat e energjisë: 4.2V-5V 40mA or less
temperatura e ambientit: operativ: 0℃-+45℃(+32℉-+113℉), ruajtje: -20℃-+55℃(-4℉-+131℉)
Lageshtia relative: punë: 40%-90%RH, ruajtje: 20%-90%RH
Atmospheric pressure: punë: 486Kpa-106Kpa, ruajtje: 86Kpa-106Kpa
madhësi: 30×20×11mm

SMH703 model HID card reader module is used to read the HID company (HID Coepoeation) HID chip products, characterized by reading card sensitive, punën e qëndrueshme, small volume.
Suitable for access control, pjesëmarrje, charges, guard anti-theft, patrolling, building intercom, LED screen embedded, car park management system, highway, e-commerce and other various rfid applications.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
3 + 9 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com