RFID, kudo në botë.

JAVA Card / Card CPU

» RFID Card » JAVA Card / Card CPU

J3H081 Chip Dual Interface Card CPU, Kartë CPU me ndërfaqe të dyfishtë me çip NXP J3H081 origjinale

KATEGORIA DHE TAGS:
JAVA Card / Card CPU , , , ,

modeli i produktit: HCJH81

J3H081 është Version i Përmirësuar i J3A081.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

produkt Status
Emri i produktit:UCOS 3.0 JCOP Chips & smart cards
Status Product Life:Produkt në certifikimin–Mostra dispozicion edhe
vërtetim:BCTC Certified(PBOC 3.0, PBOC 2.0)
NSICCS Certifikimi pritur për muajin mars, 15
VISA, MasterCard Certifikimi pritur për në shtator, 15

Karakteristikat kryesore
ROM Applets:PBOC Dual 3.0, PBOC Dual 2.0, NSICCS 1.1, PSE Dual 1.2
EEPROM Applets
User Memory Available:40K ~ 80Kbytes

Pajtueshmëria standard
JC Release:2.2.1
GP Release:2.1.1

Kontakt Interface
Pajtueshmëria standard:ISO 7816
T = 0:po
T = 1:po

contactless Interface
Pajtueshmëria standard:ISO 14443-2, -3, -4 Tipi A me M1 1K rivalitet
T = CL:po
baud Tate:106Kbit / s, 212Kbit / s, 424Kbit / s në të dy mënyra
Frekuenca operativ:13.56MHz

kriptografike Algoritmet
DES / 3DES:po
AES:po: 16,24 dhe 32 btyes
RSA:Po deri në 2048 bit
SHA1:po
SHA256:po

Body Card
Chip nga / Type:kontakt, contactless, Interface Dual
modul forma të ndryshme të paketimit industriale të kërkesës
antenë:me permasa të plota(Zona e kufizuar embossing)
Pajtueshmëria standard:ISO 14443-1 i urtë, etj.
material:Banking klasën PVC me mbulesë për postimin personalizimit
teknologji:Hot petëzim etj teknologjive të kartë të rregullt të prodhimit
shirit magnetik:ISO 7811-4, -5 i urtë

Original NXP J3H081 chip dual interface CPU card is NXP's high-security system solution for high-performance smart chip card products. Isshtë i përshtatshëm në mënyrë ideale për tregje me shumë aplikime si bankat dhe financat, komunikimet mobile, Transporti publik, qasja e kontrollit të qasjes dhe qasja në rrjet. J3H081 kartë CPU me ndërfaqe të dyfishtë Karta JAVA version JCOP J3 V2.4.2 mbështet kontaktin dhe leximin dhe shkrimin pa kontakt, përmban një version të sistemit operativ JCOP J3 V2.4.2, dhe siguron 80k bajt memorie EEPROM.
Karta CPU me ndërfaqe dyshe NXP origjinale J3H081 është një version i azhurnuar i çipit J3A081, është i pajtueshëm me J2A080, JCOP21-72K (Çipi JCOP21-72K është ndërprerë) letër çipi, mund të iniciohen në përputhje me nevojat specifike të klientëve, dhe ndryshoni vlerën ATR, chip-i Fillon vlerën T = 0 ose T = 1.
Versioni JCOP: JCOP J3 V2.4.2.
J3H081 has passed CEAL 5+ certification.
The encryption algorithms supported by J3H081 are as follows: DES / 3DES, AES (256 bit), RSA (2048 bit), ECC GF (p) (576 bit), SHA (512 bit), MD5, Korean Seed, TRING, SSCD Type3, KEN Gen. RSA CRT& EC GF(p).
Optional support for Mifare PLUS EV1 and Mifare Desfire EV2.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
3 + 7 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com