RFID, kudo në botë.

Parking Lot Long-distance ID Card

KATEGORIA DHE TAGS:
EM Card / LF Card , , ,

model: HD0334

Mainly used for long-distance access control card and parking card.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim
 • Mjeshtëri Aviable

frekuencë: 125KHz
Brendshme SEQ ID NO: 5 bytes
Distanca Reading: 1~ 3cm
0.7~ 1.2 meter, të jetë i pajisur me lexuesin largët
leximi kohë: 1Znj
durim: 100,000 kohët
ruajtja e të dhënave: 10 vjet
madhësia Card: i hollë: 85.5X 54 x 0.84mm
Trashësia Standard kartë hollë: 85.5X 54 x 1.05mm
Trashësia: 85.5X 54 x 1.80mm
temperatura e punës: -20℃ ~ + 80 ℃
materialet e paketimit: PVC, ABS, PET, PETG, 0.13tela bakri mm
Procesi i prodhimit: i petëzuar, vetë-ngjitëse, encapsulation tejzanor

Parking Lot Medium distance / Long distance ID Card frequency is generally 125KHz. Now the market is mostly a passive, unique serial number ID card, before the products leave the factory has this sequence number curing, can not be changed. Long-distance ID card is to meet the long-distance read ID card internal serial number appears a transitional stage products
Long-distance ID cards can be further distinguished by thickness
1, card trashë: thickness 1.8mm, thick card can be sprayed with a variety of formats ID card number, screen printing LOGO, model, can printed stickers or other transparent color film.
2, Standard thin card: 0.84mm in thickness, can double-sided color offset printing, print photos, can be flat code or laser or jet printing ID card in various formats or self-compiled serial number. long distance ID thin card read distance, generally slightly lower than the long distance ID thick card read distance.

Aplikimet
Vend parkimi, kontrollin e qasjes, frekuentimin e kohës, consumption, membership card management, sauna, argëtim, klube, and other fields.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

 

Parking Lot Long-distance Thin ID Card Aviable Crafts
shtypje: Shtypi ofset, silkscreen Shtypi, shtypje termike, shtypjen Ink-jet, shtypjen Digital.
karakteristika e sigurisë: ujëra, Laser larguarit, Holografik / OVD, bojë UV, ink Optical ndryshueshme, barcode Hidden / Barcode maskë, Nota Rainbow, Mikro-text.
Të tjerët: dhënat chip initialization / Encryption, Personalizuar shirit magnetik programed, panel Nënshkrimi, barcode, Numër serik, embossing, Kodi DOD, NBS postar konveks, Die-prerë.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
0 + 7 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com