RFID, kudo në botë.

Card shtypshëm

» RFID Card » Card shtypshëm

Printer Card printueshëm CR80 PVC, Printable CR90 kartë plastike, Printable CR100 kartë plastike

KATEGORIA DHE TAGS:
Card shtypshëm , , , , , , ,

modeli i produktit: YP286

opsionet e personalizuar: madhësia dhe specifikimet, trashësia, packaged IC chip, shirit magnetik, pre-printed pattern, LOGO, numër, Kodi QR, portrait, etj.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

Parametrat kryesore teknike
material: PVC
madhësia Card:
CR-80 85.6mm × 54 mm
CR-90 92mm × 60 mm
CR-100 98.5mm × 67 mm
Trashësia: 0.76mm ± 0.02mm
radius bazë fileto: 3.18± 0.3mm

CR80 PVC Card mund të sigurojë procesin në vijim:
frekuenca e Response: 125KHz / 13.56MHz / 860 ~ 960MHz
patate të skuqura: M1 IC S50, M1 4K S70, ULT 10, ULT C, I CODE2 SLI / SLI-S / SLI-L / SLIX, Desfire2K / 4K / 8K, Ti2048, EM4102, EM4200, EM4305, TK4100, T5557, T5577, Hitag2, FM11RF08, H3 Alien, Impinj M4, etj.
shirit magnetik: LoCo 300OE ose HiCo 2750OE / 4000OE

International standard CR80, CR90, CR100 size plastic card is mainly used for card printers, can print pattern, LOGO, portrait and so on. CR80 PVC card can also encapsulate RFID chip, shirit magnetik, etc all kinds of production process.
Seabreeze Smart Card Co.,Ltd can also customize other sizes printable plastic PVC card.

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
1 + 9 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com