RFID, kudo në botë.

Manshetë / Byzylyk

» Manshetë / Byzylyk

 • specifikimet
 • Përshkrim

Parametrat kryesore teknike
protokoll komunikimi: ISO 14443 TYPEA / B, ISO 15693, EPC GEN2 Klasa 1/ ISO 18000-6C
Mund të paketojë patate të skuqura me frekuencë të ulët (125KHz): TK4100, EM4200, T5577, Hitag 2, Hitag S, etj.
Mund të paketojë patate të skuqura me frekuencë të lartë (13.56MHz): FM11RF08, M1 S50 / S70, ULT, I-CODE2, NTAG215, TI2048, SRI512, etj.
Mund të paketohen patate të skuqura UHF (860MHz ~ 960MHz): UCODE gen2, H3 ALIEN, Impinj M4, etj.
material: Silicone Soft
vjet pune: > 10 vjet
varg maksimale e leximit: 5~ 500mm (ndjerë distanca varet nga mjedisi, patate të skuqura të ndryshme IC, fuqia e lexuesit, madhësia e antenës dhe kushtet e tjera)
temperatura e punës: -30℃ ~ + 80 ℃
specifikimet: 240 mm e gjatë, Gjerësia 18 mm, 3 mm i trashë, Koka e trashë 7.3 mm
ngjyra produkt: blu, i kuq, e zezë, e bardhë, e verdhe, gri, e gjelbër, rozë, etj, mund të personalizohet
proces: LOGO, modelet dhe kodet mund të shtypen në sipërfaqe

Doreza prej silikoni me ngjyra të rregullueshme RFID është një produkt i frekuencës së radios inteligjente të përshtatshme dhe të qëndrueshme për tu veshur në dore. Chip dhe spirale ultrasonike, Chipi IC është mbyllur plotësisht në silikoni, kështu që ka performancë të mirë të papërshkueshëm nga uji, dhe ka avantazhet e rezistencës ndaj lagështirës, rezistenca ndaj shokut, rezistencë e lartë e temperaturës, mund të ripërdoren. Kyçja e krahut të mbyllur është fleksibël, i lehtë për tu veshur dhe i lehtë për t’u përdorur. Rrip dore silikoni mund të përfshijë çipin me frekuencë të ulët (125KHz) çip me frekuencë të lartë (13.56MHz) çip frekuence ultra të lartë (860 60 960MHz).
Byzylyk silikoni me ngjyra të rregullueshme RFID përdoren për menaxhimin e identifikimit të personelit, kontrollin e qasjes, frekuentimin e kohës, Pishina, parqet ujore, depo të ngrira, inspektime të papërshkueshëm nga uji, operacionet në terren, dhuratat e biznesit, etj. Mund të përdoret gjithashtu në ambiente me lagështi, mund të zhyten brenda për një kohë të gjatë.

Features
Cilësi e butë dhe elasticitet i mirë, të rehatshme për tu veshur
i papërshkueshëm nga uji, dampproof, shockproof, rezistente ndaj temperaturës së lartë
Jo-toksike, nuk irriton lëkurën
Frekuencat e shumta të induksionit, protokolle të shumta komunikimi, dhe patate të skuqura të induksionit të shumëfishtë janë të përshtatshëm për të zgjedhur projektin tuaj

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
2 + 4 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com