RFID, kudo në botë.

Përkushtuar Tag Të tjera

» RFID Përkushtuar Tag » Përkushtuar Tag Të tjera

RFID Miniature plastike-veshja Tag, Instrumenti Elektronike Menaxhimi i produkteve RFID Micro Tag

KATEGORIA DHE TAGS:
Përkushtuar Tag Të tjera , ,

Madhësia ultra e vogël, especially for micro-electronics products and equipment inventory management and transport tracking management.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

materialet e paketimit: i derdhur
standardet e protokollit: ISO 14443, ISO 15693
raporti Frekuenca: 13.56MHz
chip RFID: NXP Mifare 1K S50, TI, ultralight, etj
madhësia produkt: 4mm × 4mm; 5mm × 6mm
Trashësia e produktit: 0.5mm
material Antena: antenë gravurë bakrit (material BT substrate)
Lexoni distancë: 0~ 50mm (në varësi lexues,chip RFID, standarde protokoll, mjedis)
Sipërfaqja logo shtypjen: Kodi lazer ( Kodi dy-dimensionale, LOGO)
temperatura e punës: -25℃ ~ + 80 ℃ (-13℉ ~ + 176 ℉)
temperatura Storage: 0℃ ~ + 25 ℃ (32℉ ~ + 77 ℉)
Vlefshmëria e të dhënave: lexim / shkrim 100000 kohët
paketim: korpus, shirit endur ose paketimin gjiri disk, etj

RFID Miniature molding tag is the SeabreezeRFID LTD recently launched a new Chip-level miniature high frequency electronic tags, using specially designed antenna andprocessing technology, the finished final size of the electronic tag is 4mm×4mm, using molding package. Built-in miniature antenna, can be used alone or used module SMT. Achieve resistance high temperature, resistant low temperature, resistance chemical corrosion, resistance cleaning, resistance pressure, resistance demolition,close range reading performance, cycle can be repeated use of special RFID electronic tags.

aplikimi kryesor
Medical instrument equipment, instrument, measuring appliance, communications electronic equipment, the valuables and other RFID traceability tracking and data management.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
0 + 3 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com