RFID, kudo në botë.

Sticker / Anti Fake Label

» Sticker / Anti Fake Label

RFID Printable Chemical papërshkueshëm nga uji Afishe Dëshmi, UHF Printable Chemical papërshkueshëm nga uji Label Dëshmi

KATEGORIA DHE TAGS:
Sticker / Anti Fake Label , , ,

model: BY7817

This label can be custom sized, RFID chip optional, pre-printable LOGO or pattern, code and QR code.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

frekuencë: 860~ 960MHz
standarde protokoll: ISO18000-6C(EPC C1G2), ISO 18000-6B
chip RF: Huaj H3 / H4, impinj monza4 / 5/6, Ucode7, ose specifikuar
set të dhënave: Lexoni dhe shkruani 100000 kohët
antenë: gravurë alumini
Lexoni distancë: 1~ 10m(lexuesit varur)
temperatura e punës: -25℃ ~ + 75 ℃
temperatura Storage: 0℃ ~ + 75 ℃
jeta e shërbimit: 10 vjet
dimension: customizable
material: Custom PET / letër veshur / letër me shkëlqim
shtypje: shtypjen CMYK plot ngjyra ofset, shtypje mëndafshi ose printim digjital

detajet Paketimi
Brenda diametër prej bërthamës letër: 76.2mm(3inç);
Çdo sasi roll: 500~ 1000pcs(Në përputhje me kërkesën aktuale);
drejtimi roll: Sipërfaqja apo shtypje ballafaqohet jashtë (në);
paketim materiale: Antistatike pad perla pambuku + Bubble + qese antistatike + Jashtë.

RFID Printable Chemical papërshkueshëm nga uji Afishe Dëshmi, UHF Printable Chemical papërshkueshëm nga uji Label Dëshmi, nga Seabreeze Smart Card Co, Ltd.

The Printable Waterproof Chemical Proof RFID Label is suitable for the transportation management of liquids and chemicals. It is also suitable for use in new retail unmanned stores for beverages, alcohol and other packaging.The Printable Waterproof Chemical Proof RFID Label is suitable for the transportation management of liquids and chemicals. It is also suitable for use in new retail unmanned stores for beverages, alcohol and other packaging.This label can be custom sized, RFID chip optional, pre-print LOGO or pattern, code and QR code.

Aplikimet
Chemical product packaging and transportation
Industrial Manufacturing
Wholesales/retails Management
Supply Chain/Logistics
Logistics management
Garment Management

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
3 + 7 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com