RFID, kudo në botë.

Manshetë / Byzylyk

» Manshetë / Byzylyk

RFID Dore Watch Style Soft Silicone Wristbands Adjustable, NFC Dore Shikojnë shtrëngoj Soft Silicone Bracelets

KATEGORIA DHE TAGS:
Manshetë / Byzylyk , , ,

modeli i produktit: YW2107

fakultativ: Printer i madh i kartave, ngjyrë, IC chip, personalized process.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

Parametrat kryesore
RF frekuenca: LF / HF / UHF
chip encapsulation: LF (125KHz): EM4102, TK4100, EM4200, EM4305, T5577, Hitag 1, Hitag 2, Hitag S
HF (13.56MHz): FM11RF08, M1K S50, M 4K S70, Mf Ultralight, I-CODE2, TI2048, SRI512
UHF (860MHz-960MHz): UCODE gen2, H3 Alien, Impinj M4, etj.
Materiale: silikoni butë
madhësi: customizable
peshë: 18G ( sipas madhësisë )
Ngjyrë: blu, i kuq, e zezë, e bardhë, e verdhe, gri, e gjelbër, rozë, etj.
temperatura e punës: -50℃ ~ + 240 ℃ (-58℉ ~ + 464 ℉)

RFID wrist-watch style adjustable wristbands, nice, elastik, adjustable the wristband length adjustment holes, suitable wear for different thick wrist, easy to wear, lehtë për t'u përdorur, i papërshkueshëm nga uji, damp proof, shockproof, and high temperature resistance.
Can encapsulation three type frequency RFID chip, to achieve a variety of application purpose. Surface can be silk screen pattern, LOGO, QR code and so on.
Existing mold use free.
ODM and OEM products according to customer demand.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
5 + 9 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com