RFID, kudo në botë.

Përkushtuar Tag Të tjera

» RFID Përkushtuar Tag » Përkushtuar Tag Të tjera

TM Patrol Informacione Button, TM Patrol Vendndodhja Button

KATEGORIA DHE TAGS:
Përkushtuar Tag Të tjera, zgjuar Patrol , , , ,

model: YY326

The TM Patrol Information Button is primarily used for patrol location identification.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

modeli Chip: TM DS1990A-F5
material shell: ABS
madhësia shell: 4930mm ×
peshë: 11.2 gram
treguesit mjedisore: -30℃ ~ + 80 ℃

The TM Patrol Location Button is a stainless steel TM chip packaged in ABS material that is waterproof, shockproof and durable for up to 20 vjet. The difference between the information bolt and the information button is that the appearance is packaged into a bolt shape, which can be buried in the wall to be concealed and installed, and the damage resistance is stronger, stronger and more durable.

Çip TM i paketueshëm:
Lloji vetëm për lexim: DS / TM1990A-F5, (magnetike) DS / TM1990A-F5, TM199D
Lexo dhe shkruaj llojin: RW1990-F5, RW2004-F5, RW057
Lexoni dhe shkruani llojin e kriptimit: (DS) TM1991L-F5
TM08V2

Karakteristika kryesore
i papërshkueshëm nga uji, anti-dridhje, anti-korrozioni, can be used in harsh environments. The shell is made of 304 çelik i pandryshkshëm, never rusts, the original uses the original wafer chip, the global 64-bit serial number, family code 01, the world is not subject to any restrictions.

Aplikacion
Security patrol location identification, sauna bath door lock, electronic door lock, access control intercom system, sistemi i kontrollit të aksesit; biological tracking identification system; warehousing and logistics system; hotel, community card system; identification system, bankë, komunikim, railway Transportation, transportation and many other fields; electronic wallets, smart water meter reading system and many other industries.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
5 + 8 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com