RFID, kudo në botë.

Access Control

» Hardware » Access Control

Wiegand 26 Long Distance Access Control Reader, RS485 Long-distance Parking Lot Reader

KATEGORIA DHE TAGS:
Access Control , , , , ,

Customizable communication formats: RS485, Wiegand 26, TTL232, SYRIS485, RS232, ABA, Wiegand 34, Wiegand 42, etj.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

model: seri DC0272
Frekuenca operativ: 125KHz
Lloji i lexueshëm chip: EM4102, EM4200, chip TK4100 dhe në përputhje me çip 125KHz ID, read-only 64bit Manchester kod
Format e komunikimit: RS485, Wiegand 26 (WG26), formate të tjera për t'u përshtatur: TTL232, SYRIS485, RS232, ABA, Wiegand 34, Wiegand 42
shpejtësia Response: < 0.2s
Lexoni interval: < 0.5 sekonda
Specifikimet e energjisë: +DC 12V, ose përshtatur
(Rekomandojë duke përdorur një lineare 12 ~ 15V DC dhe jo më pak se vlerësuarat aktual i 1A lineare rregulluar furnizimin me energji elektrike)
aktual operativ: 70mA
Lexoni distancë: Wiegand 26 ≤100cm, RS485 ≤120cm
temperatura e punës: -25℃ ~ + 75 ℃
Lagështia operativ: 10-90%
Built-in antenë: atje
Distanca komunikimi: 100M
transmetim: kohe reale
madhësia produkt: 235× 240 cm 36mm
peshë: 1.1KG
shell materiale: PVC dhe pluhur-veshura, brenda ujitjes rrëshirë të zezë pluhur zam (në mënyrë efektive i papërshkueshëm nga uji)

The DC0272 is a new style long-range reader that reads up to 90cm. The device uses a superior power system, especially suitable for access control, parking systems and penetrate wall reading applications. The same basic device can be configured for output to most common interfaces, including Wiegand, Mag-stripe, and RS-232 serial and RS485 outputs, making it easy to upgrade existing devices.
Can customized anti-metal reading head. Can customized ID card number 02 beginning 03 end.

Features
Non-contact read, read distance up to 90cm, low power consumption, ndjeshmëri të lartë, Çip i lidhur T5577, çmim të ulët, anti-interference, stability.

Aplikimet
Sistemet e kontrollit të hyrjes, Koha dhe Pjesëmarrja sistemet, buildings, hotele, residential, parking lots, etj.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
5 + 8 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com