RFID, kudo në botë.

Access Control

» Hardware » Access Control

Access Control CPU Card Reader, Anti-klon CPU Card Access Control Reader

KATEGORIA DHE TAGS:
Access Control, Zgjidhjet , , , , , , ,

modeli i produktit: KR350M

Use highly secure CPU door card and CPU access reader to effectively prevent the behavior of the clone access card.
Carefully create the world's safest access control reader, absolutely anti-cloning.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

Parametrat teknike
protokoll komunikimi: ISO / IEC14443 TYPEA
card mbështetje: MF S50 / S70 dhe kartat e tjera chip, Mbështetje kartë CPU (mbështet lexuar përmbajtjen e sektorit)
furnizimi me energji elektrike: DC 12V (± 5%)
aktuale të punës: 55mA
format e prodhimit: Wiegand 26 ose Wiegand 34 (të ndryshojë formatin e prodhimit me kartën e menaxhimit)
Distanca Induksioni: 30~ 100mm
Koha lexim kartë: <200Znj
Distanca transmetimit: 100 metra
temperatura e punës: -10℃ ~ + 60 ℃
lagështia pune: <90% jo-kondensimit
material shell: ABS
ngjyra shell: kufiri argjendi, panel i zi
përmasat: 86X 86 x 23mm
peshë: 150G

KR350M model CPU card anti-copy access control card reader is a 13.56MHz contactless RF IC card and CPU card integrated access card reader. It is a contactless smart card reader developed based on the ISO/IEC14443A international standard protocol. The radio frequency part adopts the high-performance radio frequency card reading circuit designed by Seabreeze Smart Card Company. Mainly for the practical products developed by the IC access control cards anti-cloning market, it effectively solves the shortcomings of the easy copy access to the MF cards in the market, suitable for old access control projects IC card change to more secure CPU card. The card reader has the characteristics of high cost performance, strong anti-interference ability and stable performance, and is widely used in the field of access control and identification.

Karakteristika kryesore
High performance high speed processor
Use dedicated base station RF chip
Multi-protection design such as anti-static, anti-error wiring
High thermal conductivity epoxy resin package, easy to dissipate heat, good protection performance
Strong resistance to metal shields and readers mutual interference
The buzzer sounds crisp and loud, and the tone is not disturbed

Application field
Access control attendance, menaxhimin e fotografi, bileta elektronike, product anti-counterfeiting, bus card, anti-theft, patrol, One Card Solution, consumer systems and other radio frequency identification applications.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
1 + 9 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com