RFID, kudo në botë.

Fjalëkalimi Device Test Copy

» Hardware » Fjalëkalimi Device Test Copy

Kontakt IC Card Chip Identifikimi Device

KATEGORIA DHE TAGS:
Fjalëkalimi Device Test Copy , ,

modeli i produktit: SJM2403

Identify and shows a variety of common contact logic encryption IC card type and card data.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

Llojet e identifikueshme chip:
lloj kartë memorie: Atmel AT24C01, AT24C02, AT24C04, AT24C08, AT24C16, AT24C32, AT24C64, AT24C128, AT24C256, AT24C512 dhe kartë compatible chip
Logic lloj kartë encryption: SLE4442, SLE4428, SLE5542, SLE5528, AT88SC102, AT88SC1604, AT88SC1604B dhe kartë compatible chip
për 1600 llojet e njohjes kartës CPU dhe tregon përgjigjen për të rivendosur(ATR) dhe informacione të prodhuesit

Insert the card immediately after the identify card chip type.

Functions and features
Identify and shows a variety of common contact logic encryption IC card type and card data, identifiable types:
lloj kartë memorie: Atmel AT24C01, AT24C02, AT24C04, AT24C08, AT24C16, AT24C32, AT24C64, AT24C128, AT24C256, AT24C512 and compatible card;
Logic lloj kartë encryption: SLE4442, SLE4428, SLE5542, SLE5528, AT88SC102, AT88SC1604, AT88SC1604B and compatible card;
për 1600 llojet e njohjes kartës CPU dhe tregon përgjigjen për të rivendosur(ATR) and manufacturer's information;
Record keeping and can browse data of the memory card and logic encryption card, no lose when power supply drop
Independent use, do not need to connect the computer;
Battery power supply or USB power supply;
Low price, easy to operate.

Përshkrim:
SJM 2403 Contact IC Card Chip Identify Device only has the identify function,identify contact IC card type and browsing data inside of the card.
"SJM 2401 Kontakt IC Card Chip Identifikimi Device Replicator", it is increased the replication function.Memory card, you can directly copy; Logic encryption card, only after know the password can be copied; kartë CPU, can not simply copy.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
0 + 4 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com