RFID, kudo në botë.

Pikërisht të njëjtin numër ID Card, Pikërisht Same Card Code Access Control EM

KATEGORIA DHE TAGS:
EM Card / LF Card , , , , , , ,

Exactly Same Number EM Card is mainly used for access control and channel management.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim
 • Mjeshtëri Aviable

frekuencë: 125KHz
shpejtësia e komunikimit: 106kbps
Lexoni dhe shkruani në distancë: 2~ 15cm, në varësi të lexuesit dhe mjedisin e aplikimit
durim: >100,000 kohët
Ruajtja e të dhënave: 10 vjet
temperatura e punës: -20℃ ~ + 80 ℃(-4℉ ~ + 176 ℉)
madhësi: kartë të hollë: 85.5X 54 x 0.84mm
Non-standard card hollë: 85.5X 54 x 1.05mm
card Trashësia: 85.5X 54 x 1.80mm
Materiale: PVC, PET, ABS, letër, etj.

Exactly Same Number ID Card is the customized ID low-frequency card, internal serial number exactly the same, multiple cards ID number exactly the same. ID low-frequency card same way of the internal serial number: It can be in hexadecimal internal serial number of 5 bytes, internal serial number of ABA (8H) format, internal serial number of Wiegand26 format, can follow other formats; can any optionally specify an internal serial number. ID exactly the same card technically more mature.
Card surface can be printed or silk screen color patterns, LOGO, kod.
Can also be made into key ring, wristband, coin currency cards, Epoxy cards and other shapes.

aplikimi tipik
Patrolling system, Sistemi frekuentimin kohë, kontrollin e qasjes, entrance guard system, traffic, parking management, identity authentication, sale meal management, One Card Solutions, enterprise management system, and other areas of the radio frequency identification.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

shtypje: Shtypi ofset, silkscreen Shtypi, shtypje termike, shtypjen Ink-jet, shtypjen Digital.
karakteristika e sigurisë: ujëra, Laser larguarit, Holografik / OVD, bojë UV, ink Optical ndryshueshme, barcode Hidden / Barcode maskë, Nota Rainbow, Mikro-text.
Të tjerët: dhënat chip initialization / Encryption, Personalizuar shirit magnetik programed, panel Nënshkrimi, barcode, Numër serik, embossing, Kodi DOD, NBS postar konveks, Die-prerë.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
0 + 5 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com