RFID, kudo në botë.

Access Control

» Hardware » Access Control

Mini Access Control IC ID Card Reader, Miniature Access Control Reader, Metal Waterproof Access Control Reader

KATEGORIA DHE TAGS:
Access Control , , ,

modeli i produktit: DC025

 

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

Parametrat kryesore teknike
kartat e aplikueshme: EM ID/MF1K, MF4K, MFUTL, MFPlus
protokoll: Wiegand 26 (34), ibutton (Dallas Touch Memory, DS1990A)
frekuenca e punës: 125KHz / 13.56MHz
furnizimi me energji elektrike: 0W
tension: DC 6-18V
aktual: 35mA
Koha lexim kartë: 0.2s
Distanca Induksioni: 2-6cm
Length of card reader and controller: 15 metra
Reminder light: red LED
material shell: polyamide
madhësi: diameter 25mm, height 22mm
madhësia Paketimi: 51*45*41mm
pesha bruto: 25.3G
niveli mbrojtja: IP65

The DC025 model ultra-small metal waterproof access control reader has two versions: IC and ID models, which can read 125KHz and 13.56MHz access cards respectively. This equipment can also be used for identity recognition, menaxhimit të aseteve, personnel attendance, etj.

 

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
0 + 5 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com