RFID, kudo në botë.

Card Various Material

» RFID Card » Card Various Material

PP materiale RFID Chip Card, Polypropylene Material Smart Card

KATEGORIA DHE TAGS:
Card Various Material , , ,

model: HG074

PP (polypropylene) material high temperature resistant, anticorrosive, anti acid and alkali.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim
 • Mjeshtëri Aviable

chip RFID: EM4102, TK4100, EM4200, M1 S50, FM11RF08, H3 Alien, SLE4442, etj.
frekuencë: LF / HF / UHF
Distanca Reading: LF / HF: 2-10cm, UHF: >6M
material: PP(polypropylene)
madhësia Card: 85.5X 54 x 0.80mm, ose përshtatur

PP (polypropylene) is a high temperature resistant, anticorrosive material with exceptional softness, good toughness, environmentally friendly, non-toxic, anti-organic solvent and acid and alkali resistance. It can withstand a maximum peak temperature of 100℃.
Smart cards made of PP materials are widely used in access control, identifikim, stored value cards, prepaid cards, bus cards and other fields.

shtypje: Shtypi ofset, silkscreen Shtypi, shtypje termike, shtypjen Ink-jet, shtypjen Digital.
karakteristika e sigurisë: ujëra, Laser larguarit, Holografik / OVD, bojë UV, ink Optical ndryshueshme, barcode Hidden / Barcode maskë, Nota Rainbow, Mikro-text.
Të tjerët: dhënat chip initialization / Encryption, Personalizuar shirit magnetik programed, panel Nënshkrimi, barcode, Numër serik, embossing, Kodi DOD, NBS postar konveks, Die-prerë.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
1 + 7 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com