RFID, kudo në botë.

RFID Small Diametri Qarkorja Tag Anti-metalike me 3M ngjitëse

KATEGORIA DHE TAGS:
Tjetër Anti-metalike Tag , , , , ,

modeli i produktit: BY8003

Soft Epoxy glue, i papërshkueshëm nga uji. Can be firmly adhered to metal objects.
opsionet e personalizuar: size, trashësia, RF frekuenca, IC chip.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

frekuenca operativ: 125KHz / 13.56MHz / 860 ~ 960MHz
Lexoni dhe shkruani në distancë: 0~ 10cm (etiketa UHF sipas madhësisë, ka dallime)
patate të skuqura: LF: EM4102, TK4100, T5577
HF: MF1 S50 / S70, ultralight, NTAG213 / 216, FM11RF08, Desfire, TI Tag, I CODE SLI-S
UHF: H3 Alien, impimj Monza4
standardet e protokollit: ISO 14443A, ISO 15693, ISO 18000-6C
herë durim: 100,000 kohët
ruajtur të dhënat: 10 vjet
material vesh substrate: PET
material Antena: alumin Etch / spirales bakër
Vala thithjen trashësi material: 0.2mm ose 0.5mm
materialet encapsulation: Crystal epoxy, ABS
material ngjitës: 3M ngjitëse
madhësi: diameter 18mm, 25mm, 30mm, 35mm, etj. Trashë 1.5mm ose 3mm. mund të personalizohet

parametrat mjedisore
Mjedisi storage Ideal: +15℃ ~ + 25 ℃(+59℉ ~ + 77 ℉), 20%RH-45% RH
Mjedisi storage Toleranca: -25℃ ~ + 50 ℃(-13℉ ~ + 122 ℉), 20%RH-90% RH
Tolerojë mjedisin e punës: -25℃ ~ + 65 ℃(-13℉ ~ + 149 ℉), 20%RH-90% RH

Circular small diameter anti-metal tag is a radio frequency anti-interference electromagnetic wave absorbing material and crystal epoxy or ABS material encapsulate produced LF, HF, UHF electronic tags developed by SeabreezeRFID Ltd., good quality performance, surface is covered with waterproof epoxy resin glue, suitable for use in the open-air power equipment inspection, inspection of the tower pylons, elevator inspection, pressure vessels, liquefied gas cylinder cylinders, plant equipment management, line inspection, metal bridge quality inspection, tunnel inspection, machine identification, vehicle license, metal container management , A variety of electric home appliances product tracking, tracking and management of various objects. Particularly suitable for small objects tracking management. Can be pasted directly in the seized object in the appropriate location for identification and tracking management.

Scope of application: Gas cylinders, tanks, vehicles number plate, machine identification, ndjekja myk, metal containers, such as the identification and management.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
5 + 6 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com