RFID, kudo në botë.

Keychain

» Keychain

RFID UHF Unaza Key, Access Control UHF Keychain

KATEGORIA DHE TAGS:
Keychain , , , , , , ,

RFID Keychain has more than 30 appearance styles to choose from, and you can specify the color.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

model: YF216
frekuencë: 860~ 960MHz
patate të skuqura: EPC gen2, Higgs Alien 3
standard: ISO18000-6C, EPC-gen2
kujtim: 96 Bit ose të shtrihet në 512 Bits
Mënyra e punës: R / W
Celularë UHF distancë identifikimit: 50cm
Desktop njohja lexues distancë: 1-5M (në varësi të performancës aplikimit lexues dhe të mjedisit)
madhësi:43× 30 cm 5mm ose 50 cm 30 × 5mm, ose përshtatur
temperatura e punës: -10℃ ~ + 70 ℃
shpejtësia përshtatja: 60km / h
Mekanizmi Anti-përplasje: për multi-tag lexuar
durim: > 100,000 kohët
ruajtja e të dhënave: >10 vjet
opsionet ngjyra: e verdhe, blu, i kuq, fakultativ
material: ABS shell tejzanor plastike Welding

UHF Keychains can be used in long-range RFID access control applications such as hospitals, shared homes, shops, and government offices. Inside the sealed RFID chip, the LF / HF / UHF RFID keychain enables the application of automatic check-in/out procedure access control while capturing real-time information.
Each RFID key chain generates a globally unique ID. prandaj, it is an ideal solution for automated check-in/check-out procedures in terms of security as it provides an efficient and reliable means of identification.
prandaj, RFID keychains are a safe and good way to limit access rights. RFID keychains can be selected in different styles and colors, as well as custom LOGO printing and serial number printing.

Features
The appearance of small and exquisite, i fortë, does not fade, water proof, corrosion proof. Can be hung on the keychain, easy to carry.
The identification is stable, strong penetrating power, fast sensing, and has a globally unique identification code.
A variety of styles and colors to choose from. Surface printable pattern, Kodi ID, serial number, LOGO, etj.

Aplikacion
Qasja e kontrollit, bus, parking lot, identity authentication, attendance management, tickets, alone card payment, identifikimi të produktit, etj.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

 

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
2 + 8 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com