RFID, kudo në botë.

Manshetë / Byzylyk

» Manshetë / Byzylyk

USB Silicone Wristband, Disk USB Flash rrip ore, U Disk Wristband

KATEGORIA DHE TAGS:
Manshetë / Byzylyk , , , , , ,

The USB soft silicone wristband can be customized in many colors and appearances, own has more than 10 type USB wristband molds.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

model: YW341
kapacitet: 64MB / 128MB / 256MB / 512MB / 1GB / 2GB / 4GB / 8GB / 16GB / 32GB Optional
Shpejtësia e leximit të të dhënave: 5-15MB / S
Shpejtësia e shkrimit të dhënave: 2-10MB / S (në lidhje me konfigurimin e kompjuterit)
Ruajtja e të dhënave: me shume se 10 vjet
material: silikoni butë
madhësi: 215X18X8mm, mund të personalizohet
temperatura e punës: -40℃ ~ + 70 ℃

Colorful Wristband U disk is worn on the wrist, 100% soft silicone material, safe, non-toxic, does not irritate the skin; stylish, generous, convenient and practical. Stylish men and women love to wear brightly coloured decorations on their wrists.

USB Silicone Wristband, Hi-speed USB3.0 USB Silicone Wristband, Disk USB Flash rrip ore, U Disk Wristband, USB Wristband, USB Soft Silicone Wristband, from SeabreezeRFID.com

The wrist USB flash drive can choose from a variety of colors and custom engravings. In addition to the aesthetic appearance of the outer rubber skin, it can also protect the U disk from external damage, and is the first choice for young people's fashion gifts, especially in line with the promotion concept of mobile products. It is an ideal advertising carrier for promoting company products.
USB silicone bracelet can be customized for a variety of colors, printing or laser engraving Patterns, LOGO, serial number and so on.

Product Features
Large storage capacity, low price, and high cost performance.
Fast data transfer speed - high-speed USB removable storage disk, no-drive, prizë dhe luaj, no power, lehtë për t'u përdorur.
pajtueshmëri: Apple Mac and PC
Durable - Data is stored for more than 10 vjet, me shume se 1 million read and write, magnetic, seismic, moisture, high and low temperature, resistant to hitting.
Practical - Strictly selected memory chips and strict product testing ensure the security of each precious data and can effectively improve the performance of the operating system. Stable original master chip, quality trustworthy.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
1 + 9 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com