RFID, kudo në botë.

Të tjera Lloji Card

» RFID Card » Të tjera Lloji Card

RFID Ultra-hollë Mobile Phone Stickers Access Control,UID rewritable Mobile Telefon Elevator Access Control Koha Pjesëmarrja Tag

KATEGORIA DHE TAGS:
Të tjera Lloji Card, Sticker / Anti Fake Label , , , , ,

model: YX4431/YX4439

Can copy IC or ID card models, or IC+ID dual frequency tags. Customizable size specifications, print patterns, LOGO.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

frekuencë: IC 13.56MHz, ID 125KHz
Distanca Sensing: 0~ 5cm
jeta e shërbimit: mund të fshihet në mënyrë të përsëritur 100,000 kohët
model: me shume se 130 zgjedhje model, modele customizable
Nëse me zam: dy anë kasetë (gjithashtu mund të sandviç në mes të telefonit celular dhe rast të telefonisë mobile)
material: PVC plastike + material anti-interference
paketim: qese PP
specifikimet: diameter 38 ~ 42mm, trashësi 0.70 ~ 1mm, mund të personalizohet

RFID Ultra-thin mobile phone access control sticker is a mobile phone analog access control time attendance card, the cards is IC / ID can copy blank cards, can be erased repeatedly, is RFID UID chip, you can write IC / ID card number, your ordinary key chain, ID card By copying the copy device, the original IC card information is read and written into the tags, and then the tags is paste attached to the back of the phone.
This product is a cartoon induction access sticker with anti-magnetic anti-signal interference. It has a sticker on the back and can be easily attached to the back of the phone. Because of the addition of anti-metal anti-signal interference layer, the induction effect is very good, suitable for sticking on metal surface.

The access stickers can only copy access cards without encryption, elevator cards, apartment access cards, hotel cards, time attendance cards, parking cards, etj, can not copy bus cards, subway cards, bank cards, prepaid cards, mobile phone cards, hotel room cards, etc for an encrypted card.
This product is suitable for locksmiths, property management companies, apartment access control, personal DIY access control, etj.

How to copy and use
The access stickers can be authorized by the property or administrator, or it can be copied to the original card.
A. The original card is an ID card and knows the card number, and informs the card number of 10 ose 18 shifra.
B. Send the original card to us and copy it by us.
C. Copy to the nearby locksmith shop.
D. Purchase the access card clone copy device to copy it yourself.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
5 + 6 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com