RFID, kudo në botë.

RFID Crystal Epoxy Tag

» RFID Crystal Epoxy Tag

 • specifikimet
 • Përshkrim

material: PVC + Crystal Epoxy
Common Epoxy Tag madhësia
Ordinary Card Epoxy
drejtkëndor: 5030mm ×, 4226mm ×
katror: 3535mm ×, 4040mm ×
rreth: diameter 35mm, diameter 40mm
Tehe Card Epoxy
drejtkëndor: 5030mm ×, pako tehe përfundoi produkt 55 × 35mm; 4226mm ×, pako tehe përfundoi produkt 47 × 31mm
katror: 3535mm ×, pako tehe përfundoi produkt 40 × 40mm; 4040mm ×, pako tehe përfundoi produkt 45 × 45mm
rreth: diameter 35mm, pako tehe 40mm përfundoi produkt; diameter 40mm, pako tehe 45mm përfundoi produkt
pikat e ujit të tipit: 3628mm ×, pako tehe përfundoi produkt 41 × 33mm

Transparent Edging Epoxy Card can be printed with a variety of materials, the surface is made of high-grade crystal epoxy, i papërshkueshëm nga uji, pluhur-provë, bubble-free, transparency such as glass, exquisite appearance, vivid image, i gjallë, easy to carry, not easy to wear, can package all kinds of RFID smart chips, si: crystal epoxy keychain, Epoxy VIP card, Epoxy mobile payment card, mobile phone pendant card, can customize your favorite patterns and shapes according to customers' wishes.

Aplikimet
School student management, community management, access control attendance, identifikim, identifikimi të produktit, consumer systems, business gifts, cartoon accessories, One Card Solutions, bus cards, etj.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

 

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
4 + 7 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com