RFID, kudo në botë.

RFID Crystal Epoxy Tag

» RFID Crystal Epoxy Tag

 • specifikimet
 • Përshkrim

material: PVC + Crystal Epoxy
Common Epoxy Tag madhësia
Ordinary Card Epoxy
drejtkëndor: 5030mm ×, 4226mm ×
katror: 3535mm ×, 4040mm ×
rreth: diameter 35mm, diameter 40mm
Tehe Card Epoxy
drejtkëndor: 5030mm ×, pako tehe përfundoi produkt 55 × 35mm; 4226mm ×, pako tehe përfundoi produkt 47 × 31mm
katror: 3535mm ×, pako tehe përfundoi produkt 40 × 40mm; 4040mm ×, pako tehe përfundoi produkt 45 × 45mm
rreth: diameter 35mm, pako tehe 40mm përfundoi produkt; diameter 40mm, pako tehe 45mm përfundoi produkt
pikat e ujit të tipit: 3628mm ×, pako tehe përfundoi produkt 41 × 33mm

Transparent Edging Epoxy Card can be printed with a variety of materials, the surface is made of high-grade crystal epoxy, i papërshkueshëm nga uji, pluhur-provë, bubble-free, transparency such as glass, exquisite appearance, vivid image, i gjallë, i lehtë për tu bartur, not easy to wear, can package all kinds of RFID smart chips, si: crystal epoxy keychain, Epoxy VIP card, Epoxy mobile payment card, mobile phone pendant card, can customize your favorite patterns and shapes according to customers' wishes.

Aplikimet
School student management, menaxhimi i komunitetit, access control attendance, identifikim, identifikimi të produktit, consumer systems, dhuratat e biznesit, cartoon accessories, Zgjidhje me një kartë, bus cards, etj.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

 

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
4 + 4 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com