RFID, kudo në botë.

NFC Products

» NFC Products

 • Custom NFC Stickers, Tag NFC Anti-metalike me Letër ngjitëse dhe shtresa Ferrite

  KATEGORIA DHE TAGS:
  NFC Products, Tjetër Anti-metalike Tag, Sticker / Anti Fake Label , , , , , ,

  modeli i produktit: BN7792

  Opsionet e personalizimit: IC chip, RF frekuenca, size and shape, paper color, trashësia, anti-metal sticker, writing data, surface pre-printed patterns or QR codes, etj.

  hetim
  • specifikimet
  • Përshkrim

  wafers,: NTAG203, NTAG213, NTAG215, NTAG216, M1 S50, ultralight, ultralight C,etj.
  funksion: të lexuar / shkruar të mbrojtur me fjalëkalim
  standarde protokoll: ISO / IEC 14443 TYPEA
  frekuencë: 13.56MHz
  ulje: ASK
  dimension: 50x35mm, 46x31mm, 40x25mm, Φ50mm, Φ30mm, ose specifiko
  Trashësia: 0.5~ 1.0mm me shtresë anti-metalik
  finish: me shkëlqim, Matte
  lidhjes: chip FLIP
  material: PET, letër të veshura, materiale vala-thithjen
  Lexoni varg: 15~ 50mm, varet nga lexuesit dhe antenës tag madhësinë
  mjedisi metalike (fakultativ): mundësuar Punën direkt ngjitës në sipërfaqe metalike ose mjedis
  temperatura e punës: -25° C ~ + 55 ° C
  temperatura Store: -25° C ~ + 65 ° C
  Shtypjen dhe proceset e tjera: numri sipërfaqe, LOGO, Foto, lazer gdhend numrin serial / UID
  paketim: rrokulliset ose beqare

  NFC (near field communication) is a standards-based, proximity contact-less connectivity technology that enables simple and safe two-way interactions between electronic devices (mobile devices, electronics, PCs, or smart objects), allowing consumers to perform contact-less transactions(wireless communication), access digital content, and connect electronic devices with a single approach. It is safe, convenient, passive and fast. NFC inlay is a semi-finished product that can be converted into labels, tags, tokens, badges, dhe me shume.
  With the innovative design in its size, it is thin and flexible which makes it easily to attach to any mobile devices.
  The RFID Anti-metal NFC Tag is integrated with RFID chip conforming with product which provides high security.
  Apart from RFID technology, this sticker can be used also for payment applications.

  Aplikimet
  Turnstiles
  Vender
  Loyalty system for promotion
  Parking meters
  E-payment, Mobile payment
  Qasja e kontrollit
  Data transmission
  Smart business card
  Smart menu
  NFC refrigerator sticker

   

  avantazh konkurrues:
  stafit me përvojë;
  cilësi të shkëlqyeshme;
  Cmimi me i mire;
  ofrimit të shpejtë;
  kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
  Prano qëllim të vogla;
  ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

   

  Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

  emër:
  *
  Email:
  *
  mesazh:

  verifikim:
  1 + 4 = ?

  Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com