RFID, kudo në botë.

Rreth nesh

»Rreth Nesh

Zgjidhja e aplikimit dhe prodhuesit profesional të produktit RFID

 

Mirëseardhje vizita juaj këtu! SeabreezeRFID u themelua në Kinë 2003 me industrinë në zhvillim të Smart Card & Biznes RFID. Selia jonë është e vendosur në Shenzhen. Ne jemi një ekip specialistësh shumë të kualifikuar që kemi punuar për një kohë të gjatë.

Duke u mbështetur në kulturën e pasionit, përsosmëria dhe besueshmëria, SeabreezeRFID tani mbulon të gjithë kartën inteligjente & RFID & Shitjet e produkteve IoT, zgjidhje me vlerë të shtuar.

SeabreezeRFID u ofron klientëve dhe partnerëve tanë ekspertizë si në cilësi të lartë, produkt me kosto të ulët, si dhe një zgjidhje fleksibile softuerike dhe një shërbim konsulent profesional.

Me parullën "Krijimi i platformës inteligjente", SeabreezeRFID po ndihmon në krijimin e një platforme inteligjente jo vetëm për biznesin tonë, por edhe për zhvillimin e partnerit tonë në Kinë dhe klientët globalë që kërkojnë partneritet kinez!

Klienti ynë i synuar:
• Sistemi Integrues në kartën Plastike / Smart & Fusha RFID
• Prodhuesit e Kartave Plastike / Smart
• Prodhuesit dhe Integruesit dhe Përdoruesit e Fundit në fushën e IoT
• Tregtar kanali ose partnerë të vlerës së shtuar

Kryesisht ne ofrojmë:

arkitekturë_madhesmart Card: Karta RF / IC / ID, smart Card, Karta Plastike, Karta magnetike, Kartë IC pa kontakt, Kontaktoni me kartën IC, kartë smart, Kartë JAVA, kartë CPU, Kartë LF, Kartela HF, Kartë e ndërfaqes së dyfishtë, Kartë me frekuencë të dyfishtë, Kartë e shkallës së lartë, Karta VIP, Karta e anëtarësimit, Kartë me formë anormale, Kartë PVC, përfshijnë LF, HF, UHF.

Ngjitëse / Etiketë RFID: RFID Zbukurim, Ink RFID i gdhendur, Antena e etheve RFID, Karta e zbukurimit RFID, Tag RFID Inlay, Etiketa NFC, letër afishe Tag, RFID Label, Bileta RFID, E-Ticket, RFID Veshje Tag, Letër kundër falsifikimit Tag, Etiketa kristalore, Monedha e monedhës, RFID Animal Tag, Tag RFID Lavanderi, RFID Anti-metal, EAS + RFID Tag Anti-vjedhje.

Lidhës kyç / rrip dore: Keychain RFID, Mbajtëse çelsash, Fobs kryesore, Rrip i butë silikoni NFC, Dorezat e kartës TM, Bandë e thurur RFID najloni, Pëlhurë Elasticiteti Stretch rrip ore, Rrip lidhës për identifikimin e pacientit, Doreza për bebe, Bandë turistike, Rrip lidhës me ID mjekësore, Bandë Tyvek.

Pajisjet RFID për Lexim / Shkrim, Valë e fortë IoT: Pajisja RFID Lexo / Shkruaj, Pajisja UHF për Lexim / Shkrim, Pajisja e Kontrollit të Hyrjes, Shirit magnetik Card Reader, Fjalëkalimi Device Test Copy, Moduli R / W, Antena e lexuesit, 2.45GHz Produkte aktive.

Zgjidhja RFID / IoT: Zhvillimi i softverit të aplikimit, zhvillimi i zgjidhjes së aplikimit.

Ne Gjithmonë Besojmë Në:
• Puna ekipore
• Suksesi juaj është suksesi ynë
• Përgjigje e shpejtë për çdo pyetje
• Çmim me kosto efektive me cilësi të lartë
• Dorëzim i shpejtë dhe logjistikë me përvojë
• Dëgjimi i sugjerimit dhe komandave tuaja
• Shërbimi i mirë udhëheq bashkëpunim të ndërsjellë të këndshëm
• Kujdesuni më shumë për situatën dhe kërkesat tuaja
• Partneritet strategjik dhe afatgjatë me klientët

 

 • Rreth nesh

 • Na kontaktoni

  0086 755 89823301
  seabreezerfid@gmail.com
  SeabreezeRFID
  seabreezerfid
 • Share një shoku

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com