RFID, kudo në botë.

FAQ-së

» FAQ’s

1. Custom RFID gravurë Antena

Konsumatori ofron HF / UHF antenë dizajn vizatim, format file AUTO CAD (.DWG), Ne citon në 24 orë, shpenzimi cituar përfshin shpenzimet pjatë bërjen dhe kuotimit të produktit, konfirmon detajet teknike, pas nënshkrimit të marrëveshjes, ne do të sigurojë paraqitjen antenë brenda 24 orë – Konfirmimi Customer – Konfirmoni Customer pjatë faqosje dhe të paguajnë tarifë pjatë – Ne rregullon planin e prodhimit – marrje Plate dhe prodhimi mostrës – Të sigurojë 20 ~ 400pcs mostrave falas antenë konfirmimit të konsumatorëve.
Nëse konsumatori nuk ka një dizajn të antenës, atëherë ju keni nevojë për të siguruar specifikimet e madhësisë antenë, Modelet lidhura chip (për shembull: ultralight, I CODE SLI-S, H3 Alien, Impinj Monza 5), modeli juaj të detyrueshme machine. Ne marrim informacionin e mësipërm brenda 24 orë për të siguruar të projektimit antenë dhe pjatë çmimi bërë tarifat dhe çmimet e produktit. Antena Dizajn Vizatim Dizajn Koha: HF Antena 7 ditë pune, UHF Antena 24 ditë pune.

2. HF / UHF Silver Ink Antena elektronike tag Zbukurim, Silver Ink Print Antena Zbukurim

Bojë Silver Ink përçueshëm për shtypjen tags identifikimit radio frekuencave elektronike ka përçueshmëri të mirë elektrike dhe ngjitjen, dhe ka avantazhet e fleksibilitet të mirë, punën e qëndrueshme, dhe rezistenca oksidimi ulët.
Përdorimi i ink përçueshëm për të shtypur antenën në vend të metodës tradicionale gravurë të bëjë antenën në tag elektronike redukton koston e prodhimit të tag RFID elektronike.

RFID argjend Ink Antena Zbukurim, UHF Silver Ink Print Zbukurim Antena, nga Seabreeze Smart Card Co, Ltd.
tags Ink Silver shtypura antenë elektronike janë përdorur kryesisht për anti-falsifikim, siguri, anti-ngacmimit e produkteve, tags është shkatërruar një herë se është grisur, i cili është i përshtatshëm për përdorimin dhe menaxhimin e produkteve anti-falsifikimit.

frekuencë: HF 13.56MHz / UHF 840 ~ 960MHz
madhësia e Antena: me porosi
tag substrate: PET / Letra
material Antena: Silver paste bojë përçueshëm

 

 • Na kontaktoni

  0086 755 89823301
  seabreezerfid@gmail.com
  SeabreezeRFID
  seabreezerfid
 • Share një shoku

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com