RFID, kudo në botë.

Të tjera Lloji Card

» RFID Card » Të tjera Lloji Card

EM4305 Chip ISO11784 ISO11785 FDX-B Animal Coin Tag

KATEGORIA DHE TAGS:
Të tjera Lloji Card , , , ,

For ISO11784 ISO11785 FDX-B protocol animal management and pet management projects.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

patate të skuqura: EM4305
frekuencë: 100~ 150KHz
Protokolli tandard: ISO11784, ISO11785, ISO FDX-B
Mënyra e punës: R / W
R / W distance: 2~ 10cm
R / W herë: 1-2Znj
madhësi: Φ20mm / 25mm / 30mm, trashësi 1 ~ 4mm (ose madhësia e caktuar )
temperatura e punës: -20℃ ~ + 85 ℃
herë erasable: >100,000 kohët
Data Storage: >10 vjet
Materialet dhe procesin e prodhimit: PVC, predhë patate encapsulation dhe spirales, ultratinguj
Marrëveshja e mbrojtjes ndërkombëtare: IP67 / IP68
peshë: 1~ 4g

Switzerland EM Microelectronics EM4305 RF chip, read and write, 512 EEPROM, ndarë në 16 sektorët, each sector 32bit.32bit UID (unique identifier). 32-bit password read and write protection, the EEPROM The sector is read-only locked and is compatible with the EM4469 / EM4569. Not only ISO 11784/ISO11785 but also ISO FDX-B animal identification standards, the RF chip can be used in a wide range of application management systems, especially Animal and Pet identification and tracking management.
Sipërfaqe të modeleve të shtypura, LOGO ose spray ID numër, Kodi QR, pluhur-provë, i papërshkueshëm nga uji, anti-dridhje, produkti mund të shpuar. Ose ka bërë tag transparente.

Aplikimet
identifikim, Time and Attendance Systems, Access Control Systems, Item Identification, Pet management, Animal Identification and Tracking Management, etj.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
4 + 4 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com