RFID, kudo në botë.

Fshehėn Card Low Frequency

KATEGORIA DHE TAGS:
fshehėn Card , , , , , , , , , , , , ,

model: HL404

HID low frequency card types
PROXCARD Ⅱ: often called 1326 kartat trasha.
ISOCARD Ⅱ: often called 1386 kartat e hollë.
DUOCARD Ⅱ: often called 1336 magnetic stripe cards.
MICROPROX signage: often called 1391 signage.
PROXKEY Ⅱ: often called 1346 key pendant.
PROXCARD PLUS: often called 16X cards.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

fshehėn 1326 kartat trasha
madhësi: 86.0× 54.0 mm 1.90mm; Për imazhet shtypjen, përdorim etiketa ngjitës (shiten veç e veç) me karta standarde RFID
kujtim: 84bits maksimale
Të përshtaten me temperaturë: -45° C ~ + 70 ° C
Distanca Reading: 2~ 10cm

fshehėn 1386 kartat e hollë
madhësi: 86.0× 54.0 mm 0.80mm;sipërfaqe printer në dispozicion për të shtypur imazhet drejtpërdrejt; Mund të jetë gjatësore ose tërthor shënoj vrimë
kujtim: 84bits maksimale
Të përshtaten me temperaturë: -45° C ~ + 70 ° C
Distanca Reading: 2~ 10cm

fshehėn 1346 keyfobs / fshehėn zinxhirët kryesore / fshehėn unaza kyçe
madhësia e vogla, mund të jenë të lidhur me unazë kyçe;plotësisht në përputhje me të gjithë lexuesit fshehėn
kujtim: 84bits maksimale
Distanca Reading: 2~ 10cm
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

fshehėn 1341 kartat dhe Mifare përbërë
Është e përbërë kartat IC dhe kartat e identitetit
Mbështet të gjitha formatet e kartave HID
Pajtueshmëria me trashësi standarde ISO; Mund të përdoret me ndonjë imazh të drejtpërdrejtë dhe printer transferimit termik
Distanca Reading: 2~ 10cm

RFID HID low frequency card is the product of American HID Company, produced in multiple factories in China and other countries, frequency of 125KHz. The chips by region are set the serial number,add password, have set the format, can't and other reader, can only be used on HID reader.
HID low frequency card types:
PROXCARD Ⅱ: often called 1326 kartat trasha.
ISOCARD Ⅱ: often called 1386 kartat e hollë.
DUOCARD Ⅱ: often called 1336 magnetic stripe cards.
MICROPROX signage: often called 1391 signage.
PROXKEY Ⅱ: often called 1346 key pendant.
PROXCARD PLUS: often called 16X cards.
4. HID card format
HID card formats including 26bit, HID37bit, enterprise 1000 long format, OEM format
① 26bit format: H10301
② HID Proprietary 37 format: H10302
③ HID Proprietary 37 format with address number: H10304

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
4 + 3 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com