RFID, kudo në botë.

identifikimin e kafshëve

» identifikimin e kafshëve

Mini ID Animal Scanner për ISO11784, ISO11785, FDX-B, Scanner CKU Association, CSV, NGKC Universal, Mini Pet ID Reader

KATEGORIA DHE TAGS:
identifikimin e kafshëve , , , , , , , , ,

model: DH100

ISO11784, ISO11785, FDX-B, CKU Association, CSV, NGKC Universal

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

Processor: ARM (STM32)
furnizimi me energji elektrike: litium rechargeable
standarde leximi: ISO11784 / ISO11785 FDX-B, ID64
frekuenca e punës: 134.2KHz
Metoda e komunikimit: USB
Data Storage: Asnje
temperatura operative: -30℃ ~ + 50 ℃
temperatura Storage: -30℃ ~ + 65 ℃
lagështia operativ: 5%~ 90%
ekran ekran: 24ekran × 7 OLED
puna e vazhdueshme: 5 orë
ngjyrë: e bardhë
sirenë: Built-in
pesha bruto: 110G
Pesha neto: 68G
madhësia Paketimi: 150× 86 cm 37.5mm
gjuha operativ: anglisht
vërtetim: EC, RoHS
aksesorë: udhëzues, USB kabllo
Pjesa gjatësi Antena: 55mm
Distanca Reading: FDX-B veshit Animal Tags leximi distancë është 13cm, Pet Glass Tube Tags leximi distancë është 5cm

DH100 Mini Pet ID Scanner supports all ISO11784/ISO11785 FDX-B and ID64 standard animal tags reading, supports CKU Association dog scanning number, and CSV, NGKC universal, OLED display, USB charging, compact and portable, easy to operate, product performance stable, safe and reliable.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
1 + 7 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com