RFID, kudo në botë.

Manshetë / Byzylyk

» Manshetë / Byzylyk

 • RFID disposable PVC Wristband, One-time patient identification Wristband

  KATEGORIA DHE TAGS:
  Manshetë / Byzylyk ,

  RFID disposable wristband is a convenient and inexpensive identification management tool of PVC material, surface can write text, which is convenient for the identification and management of patients, infants, tourists, spectators, tourists and other personnel.

  hetim
  • specifikimet
  • Përshkrim

  chip RFID: Alien 9662, ose specifikuar
  frekuenca induksion: 840~ 960MHz
  standarde protokoll: EPC C1 gen2 / ISO 18000-6C
  Kapaciteti i kujtesës: 512 Bits
  Kodi EPC: 96 bit
  Reading/writing time: 1~ 2ms
  Lexoni dhe shkruani në distancë: 2~ 3m (UHF Reader, P = 5w, 12DBI)
  temperaturë: -25℃ ~ + 60 ℃
  temperatura e punës: -25℃ ~ + 60 ℃
  erasable: 100000 kohët
  Ruajtja e të dhënave: 10 vjet
  material: PVC
  madhësi: 29710mm × (encapsulated electronic tag site wide 25mm)
  peshë: 10G
  Ngjyrë: rozë, light blue, mund të personalizohet
  Other craft: surface can be printed LOGO, model,etj

  RFID disposable wristband is a convenient and inexpensive identification management tool of PVC material, surface can write text, which is convenient for the identification and management of patients, infants, tourists, spectators, tourists and other personnel. Wristband can be packaged RFID chip, can choose disposable or reusable, printable single-color Logo or pattern, green PVC production, environmental protection, health, beauty, toughness, i papërshkueshëm nga uji, easy to fall off, wear comfortable.

   

  Aplikacion: Hospitals, Schools, Amusement Parks, Water Parks, Auditoriums/Arenas, Fairs/Exhibitions, Resorts, Hotels/Motels, Night Clubs & Bars, Organizations/Clubs, Parks/Recreations, Promotions, Skiing Centers, Skating Centers, Concerts, Travel Agencies

   

  avantazh konkurrues:
  stafit me përvojë;
  cilësi të shkëlqyeshme;
  Cmimi me i mire;
  ofrimit të shpejtë;
  kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
  Prano qëllim të vogla;
  ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

   

   

  Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

  emër:
  *
  Email:
  *
  mesazh:

  verifikim:
  3 + 5 = ?

  Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com