RFID, kudo në botë.

2.45GHz Produkte aktive

» 2.45GHz Produkte aktive

2.45GHz Tri-frekuencave Multifunction Active Tag, 2.45GHz + 125KHz + 13.56MHz Active Tag

KATEGORIA DHE TAGS:
2.45GHz Produkte aktive , ,

2.45GHz+LF+HF Tri-frequency Active Card, Low Frequency can identification, High Frequency storage and encryption data.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

frekuenca operativ: 2.45GHz ~ 2.483GHz + 125K + 13.56MHz
njohja distancë: 2.45GHz 0 ~ 80m rregullueshme
125KHz: 1~ 5cm
13.56MHz: 1~ 10cm
Ndjeshmëria Marresit: -80DBM ~ -90dbm
Specifikimet bateri: CR2032 butonin bateri × 2 (i zë vendin)
jetën e baterisë: 1.5 vjet
lagështi: -20℃ ~ + 60 ℃ (-4℉ ~ + 140 ℉)
mbrojtje: IP54
Key Alarm: po
funksion të dyfishtë: 125KHz & 13.56MHz
përmasat: 86X 54 x 5.2mm
tag peshë: 26G

2.45GHz Tri-frequency Multifunction Active Tag have multiple operating frequencies. 2.45GHz can be long-distance identification, 125KHz mainly for short-distance identification, sequence number of 13.56MHz IC card with the same 2.45GHz electronic tag, can encrypt, higher security. Label card spontaneous emission signal, without triggering can be remotely RFID reader to identify. Has the alarm function.

karakteristika të produktit:
Ruajtja e të dhënave: three-frequency function make the electronic tag data storage function, make its application more widely.2.45GHz Tri-frekuencave Multifunction Active Tag, 2.45GHz + 125KHz + 13.56MHz Active Tag, 2.45GHz+LF+HF Active Card. SeabreezeRFID LTD.
Read and write speed: compared with the bar code, no aligners scan, read and write faster, be more objective recognition, motion recognition.
siguri: a dedicated chip, serial number unique, hard to replicate.
Durability: no mechanical failure, fully sealed structure resistance to bad environment.
funksioni Alarm: in case of emergency or danger, press the alarm button on the remote control electronic tag alarm.

Mainly used
Automatic identification management personnel, vehicles do not stop out management, school card, long distance inspection systems,etj.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
4 + 6 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com