RFID, kudo në botë.

Card shtypshëm

» RFID Card » Card shtypshëm

Common Printer Printable PVC White Card

KATEGORIA DHE TAGS:
Card shtypshëm , , ,

Your preferred of High-yield, Low-cost Printable Card Project.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

chip RFID Optional: EM4102, TK4100, T5557, T5577, FM11RF08, Mifare 1K S50, ultralight C, H3 Alien, Impinj M5, etj.
frekuenca e punës: LF 125KHz / HF 13.56MHz / UHF 860 ~ 960MHz
Mënyra e punës: R / W
chip RFID herë erasable: >100,000 kohët
Ruajtja e të dhënave: 10 vjet
Lexoni distancë: LF / HF 2 ~ 10cm, UHF deri 1 metër
temperatura e punës: -20℃ ~ + 80 ℃ (-4℉ ~ + 176 ℉)
madhësi: CR80 85.5 × 54 × 0.84mm, ose me porosi
Materiale: PVC, Printable film përbashkët i hollë
peshë: 7G
procesi Tjera: para-shtypura kufiri specifikuar, model, numër, QR code ose LOGO
niveli Card: 1 nivel
standardet e prodhimit: ISO 7811

Common Printer Printable PVC White Card in the production process to add a layer of printable plastic thin film, card size 86×54mm, customizable thickness of 0.25~1.0mm), suitable for HITI, DATACARD, ZEBRA, FARGO, EVOLIS, Magicad, JVC, Frgoo and other card printers.
Cards can Encapsulated RFID chips, you can use in the One Card Solutions, kartat e anëtarësimit, kartat e kontrollit të hyrjes, factory staff cards, the card has all the features of RFID cards.
Card can add Magnetic Stripe, can also encapsulated Contact IC Chip (Kartë inteligjente IC), such as Atmel AT24C32, AT24C512, SLE5528, SLE55542 and so on.
Card surface can pre-print the specified border, model, number or LOGO, to solve your high-definition color printing problems.
Do not touch the printed side of the card directly with your hand before printing.
This card can not print with inkjet printer! If you need an Inkjet Printer-specific Printable Plastic Card, click here: Inkjet Printer Direct Print PVC Card.
According to the card thickness, the number of 200~300pcs/box.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

 

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
1 + 8 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com