RFID, kudo në botë.

Prelim Zbukurim

» RFID Zbukurim » Prelim Zbukurim

Custom Layout Large RFID Card Prelam, Layout i madh RFID Card Zbukurim, RFID Prelam Zbukurim Prodhuesi

KATEGORIA DHE TAGS:
Prelim Zbukurim , , , ,

model: XX469

Own large layout prelam laminated machine, we can customize the inlay with maximum size 600mm×700mm and thickness 0.3mm~2mm.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

Frekuenca operativ: LF 125KHz, HF 13.56MHz, UHF: 860MHz-960MHz
Protokolli standard: ISO 14443A / B, ISO 15693, ISO 18000-6C / 6B
Të gjitha llojet e patate të skuqura në dispozicion: EM4200, EM4102, TK4100, Temic5577, Mifare 1K S50, Mifare S70 4K, ultralight, I Code SLI, FM11RF08, Ti2048, Ti256, Legic256, H3 i huaj dhe RFID vesh etched
material: PVC / PET / PETG / Letra
dimension: 310mm × 468mm, 400mm × 470mm, 500mm × 600mm
Max. Madhësia 600mm × 700mm
A4: 210mm × 297 mm
plan urbanistik: 3x 7, 5× 5, 3× 8, 4× 8, 4x 6, 2× 10, 2× 5, 2x 4, 8× 8, 8× 9 ose ndonjë Përshtatje e kartës CR80 ose ndonjë madhësi antenës njësi
Trashësia: 0.45mm HF normal, 0.5mm, 0.6mm, ose më i trashë, më.0.3mm
LF normal 0.55, 0.6mm, më. 0.5mm
ruajtje: -40℃ ~ + 50 ℃

UHF Prelam Zbukurim Parameters
UHF vesh dimension: Sipas madhësisë së antenës, ose mund të personalizohet
material Antena: PET, Alumini / gravurë bakrit
frekuencë: 860~ 960Mhz
patate të skuqura: Higgs 3, Impinj Monza, ATA5590, XRAG2, QR2235, etj
standarde protokoll: EPC gen2, ISO18000-6C
Leximi Distance: 1-15m
Data Storage: 10 vjet

 

RFID Card Inlay, also called RFID Card Prelam, contactless smart card inlay, as core part of RFID card, we provide high-quality RFID prelam which they are suitable to ISO standard cards and made into different thickness and various shape for option.
Own large layout prelam laminated machine, we can customize the inlay with maximum size of 600mm×700mm and thickness of 0.3mm~2mm.
The RFID Card Prelam Inlay suitable for smart card manufacturers direct use, manufacturer can low cost production color cards and personalized cards.
Shorten the production cycle, improve the competitiveness.

We provide services of designing and manufacturing according to customers' requirements.
1. RFID Card, Smart ID Card
2. zgjuar Inaly, RFID Zbukurim
3. contactless Card
4. afërsia Zbukurim
5. zbukurim, EM Zbukurim
6. Madhësia e vogla RFID tag

Aplikacion
kartë smart, kartën RFID, RFID tag, kartë contactless, kartë kontakti, kartë smart ID, card kontrollin e qasjes, hotel kartë derë, Ora kartë frekuentimin dhe karta parkimi, One Card Solutions.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
0 + 5 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com