RFID, kudo në botë.

Prelim Zbukurim

» RFID Zbukurim » Prelim Zbukurim

RFID Dual-Interface Card Zbukurim, Dual-Interface Smart Card Prelam

KATEGORIA DHE TAGS:
Prelim Zbukurim , , , , , , , , ,

modeli i produktit: XX466

Personalized customization: size and thickness, layout, material, chip RFID, anti-counterfeit watermark, etj.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

specifikat e produktit
frekuencë: 13.56MHz
material: PVC, PET, PC, PETG
madhësia e Antena: 520× 410mm, 490× 310mm, 470× 390mm, 600× 380mm
Trashësia: 0.40mm +/- 0,02 mm apo përshtatur, minimale mund të jetë 0.35mm
plan urbanistik: 5× 5,5 × 6,4 × 8,3 × 8, etj, Hapësira në mes mund të personalizohet
paketë: 200 copë prelams / carton

RFID Dual interface cards is a CPU card supporting both contact and contactless communication, the two interfaces are cotrolled by CPU to swith between contact/contactless modes. When used in contact mode card comply with ISO/IEC 7816 standard, In contactless mode it meets ISO/IEC 14443 standard.
Dual-Interface Inlay--Double interface tin slice technology, Double interface conductive adhesive technology, Double interface pickline technology.

Features
The shape and size of the antenna can be adapted to specific needs,
Customized layout and thickness
Trimmed reference edges and optional printed cross marks to make the further process more easy.

Aplikacion
Financial system, Pay card, One Card Solutions, siguri, Public transportation card, Health insurance card, Loyalty programe etc.

 

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
5 + 3 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com