RFID, kudo në botë.

Custom RFID Printable Flexible Metal Sticker Resistant, RFID Asset Management Anti-metalike Label

KATEGORIA DHE TAGS:
Printable Anti-metalike Label , , , , ,

modeli i produktit: BY7878

Customizable frequency(HF/UHF) and specifications.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

Parametrat kryesore teknike
patate të skuqura: HF / UHF opsionale
standarde protokoll: ISO 14443 Tipi A / ISO 15693 / ISO 18000-6C
ruajtje:
R / W herë: 0.1Znj
Distanca Induksioni: HF–5~ 10cm, UHF–1~ 6 metra
Ruajtja e të dhënave: 10 vjet
specifikimet madhësia: customizable
materiale paketimi: letër bakrit, metali rezistent
fshirje jeta: 100,000 kohët
Label temperatura pune: -25℃ ~ + 75 ℃
temperatura e magazinimit Label: 0℃ ~ + 25 ℃

 

detajet Paketimi
Brenda diametër prej bërthamës letër: 76.2mm(3inç);
Çdo sasi roll: 500~ 1000pcs(Në përputhje me kërkesën aktuale);
drejtimi roll: Sipërfaqja apo shtypje ballafaqohet jashtë (në);
paketim materiale: Antistatike pad perla pambuku + Bubble + qese antistatike + Jashtë.

Custom RFID flexible metal tags, performance and parameters depend on tag size, lloj chip, fuqia e lexuesit, usage environment, etj.
It can pre-write data to the chip contents according to the application requirements, and can be made into white labels to facilitate your printing. It can also pre-print labels: logos, barcodes, variable QR codes, serial numbers, and various ink printing.
The product is mainly attached to the surface of metal objects, which can effectively increase the reading distance of the chip, and is mainly used for valuable asset management, IT office equipment, warehousing and transportation management.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
4 + 6 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com