RFID, kudo në botë.

Karta / distinktivi i llojit tjetër

» RFID Card » Karta / distinktivi i llojit tjetër

 • specifikimet
 • Përshkrim

Parametrat kryesore
rezistenca shtrëngues force:
shirit zakonshme magnetike (loco): 300 OE
shirit të lartë magnetike (Hico): 2750 OE ose 4000 OE
color magnetike shirit: e zezë, bojë kafe, i kuq, e gjelbër, etj optional
width magnetike rrip: 12.5mm standarde ose 8mm
temperaturë: 130± 10 ℃(266± 50 ℉)
dimension: ISO7816 CR80 85,60 × 53,98 × 0.50mm ose sipas requirment klientit
radius bazë fileto: 3.18± 0.3mm.
material: letër të veshura
shtypje: 2*4-ngjyra kompensuar shtypjen

Karta e shiritit magnetik në letër dhe kartela e përgjithshme e shiritit magnetik PVC nuk kanë shumë ndryshime në funksionin e përdorimit. Vetëm për shkak të materialit fizik numri i letrës së shiritit magnetik të letrës është shumë i kufizuar. përgjithësisht, mund të lahet vetëm disa herë, kështu që zakonisht përdoret në vendet një herë të përdorura, si: hyrja dhe dalja e biletave një herë, konsumi një herë dhe vendet e tjera, përveç këtij faktori, aspektet e tjera janë akoma shumë të mira në krahasim me kartën e shiritit magnetik PVC, avantazhi i saj është se çmimi është relativisht i përballueshëm, veçanërisht në Në mjedisin e mësipërm të përdorimit, është më me kosto se kartela e shiritit magnetik PVC, sepse mund të hidhet lehtësisht pa shkaktuar dëme në mjedis, dhe PVC është veçanërisht e dëmshme për mjedisin.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
2 + 9 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com