RFID, kudo në botë.

Të tjera Lloji Card

» RFID Card » Të tjera Lloji Card

Original NXP Classic 7byte UID Card, NXP Mifare 1K S50 7byte UID Card

KATEGORIA DHE TAGS:
Të tjera Lloji Card , , ,

model: HL507

Main used for access control card copy.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

7 bytes UID, mund të ndryshojë UID Mifare
UID arritur nga sektori i drejtpërdrejtë rishkrimin 0 blloqe 0
Blocks 0 para 7 bajt është UID

MIFARE Classic series including applicable to public transportation, entrance guard system, such as membership card application of contactless smart card chip. Fully meet ISO/IEC 14443 Type A standard, me 1 KB and 4KB, 7bytes or 4bytes of memory identifiers.
Use original NXP Mifare 1K S50 and Mifare 4K S70 chips.

7 bytes UID, mund të ndryshojë UID Mifare
UID arritur nga sektori i drejtpërdrejtë rishkrimin 0 blloqe 0
Blocks 0 para 7 bajt është UID

Karakteristika kryesore dhe avantazhet
përputhje të plotë me ISO / IEC 14443 tipit A 1-3 standard, për të siguruar të gjera zhvilluesve zgjidhje të tregut dhe furnizuesit
Me 7byte identifikues unik (7B UID) ose identifikues 4bytes jo unik (4B NUID)
Një shumëllojshmëri e përzierje produktit, performanca më e lartë kostoja
1KB or 4KB EEPROM
Çdo produkt brez mund të kuptojë kartë dhe lexues letrash me bira compatible, duke zvogëluar shpenzimet e infrastrukturës
Pa pagesë programimit kushtet Access Memory
Shumë kompani me produkte komerciale të arritur zinxhir të gjerë dhe konkurrues të furnizimit
opsionet e personalizuar, mbështetje fleksibile dhe 7bytes 4bytes infrastrukturës UID (vlen vetëm për 7B UID)
Për të shpejtuar produktin mbi aplikimin e tregut

aplikimi kryesor
Access control card copy
Public transport
Electronic toll collection
Membership card
Activity ticketing
Parking lot

 

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
3 + 3 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com