RFID, kudo në botë.

Access Control

» Hardware » Access Control

Outdoor papërshkueshëm nga uji Access Control Reader, Large ID Kapaciteti / IC Card Access Control Reader

KATEGORIA DHE TAGS:
Access Control , , ,

model: KR32

ID/IC Card (125KHz / 13.56MHz) is optional, user capacity is optional.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

frekuenca induksion: 125KHz / 13.56MHz
lloj kartë: card EMID ose Mifare dhe karta e saj në përputhje
Koha e reagimit: ≤0.8 sekonda
Distanca Sensing: 1~ 15cm
tension operativ: DC9V ~ 15V (standarde 12V)
aktual operativ: ≤70mA kur lock nuk është i shtyrë
prodhim: Mbështetje Wiegand 26/34
Kapaciteti User: 1000~ 10000
temperatura e punës: -10℃ ~ + 60 ℃
Lagështia operativ: 20~ 80%
Vlerësimi i papërshkueshëm nga uji: IP65
material: ABS
specifikat e produktit: 110X 95 x 22mm

KR32 high-capacity waterproof access control machine is simple and quick to operate. Simply use the management card to swipe it, and then swipe the user card you want to add or delete, you can add or delete this user card.

Features
Supports two management cards, one for adding cards and the other for deleting cards
i jashtëm 1 coil can achieve in and out of two-way card management
Supports normally open, normally closed functions
Support open door button
User capacity optional
With LED light tips
The machine is filled with black plastic glue seal, i papërshkueshëm nga uji, and can be installed outdoors

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
4 + 8 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com