RFID, kudo në botë.

Kartë Rreth / Asesora

» Kartë Rreth / Asesora

PVC Card Kodi Convex Printer, PVC Plastic Card embossing Machine

KATEGORIA DHE TAGS:
Kartë Rreth / Asesora , , , , ,

PVC Plastic Card Embossing Machine is an ideal choice for Malls, entertainment venues, Banks, insurance companies, business card shops, card factories, and small and medium-sized printing factories to produce all kinds of paper and PVC plasitc cards.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

model: TM-66A
1, zgjedhja karakter: krizantemë karakter lloji dial rrotullues
2, makinë me fjalën e 66
shkronja të mëdha anglisht(26): A-Z
numër i vogël(10): 0-9
Një numër i madh(10): 0-9
simbole të vogla(8): Dhe `, .- / ()
simbolet e mëdha(10): .- / ():NO ¥ original
Modifiko shkatërroj(2): ■■
3, karaktere: takohen ISO standarde ndërkombëtare përdorni një kartë krediti karaktere të veçanta,standardet e aplikueshme të kartës PVC, që është e 85.5mm x 55mm
4, interval të 2,
1/7 e një inç
1/10 e një inç (kufizuar në shtyp gjobë në përdorim)
5, operacion: Manuali linjat konveks fjalë: linjë 1-11
6, fjalë konveks tregues pozicion: duke treguar gjilpërë dhe kartat
7, vëllim: 340× 270 cm 165mm (L x W x H)
8, makinë peshe neto: 9KG (10.5paketim KG)

model: TM-68C
1, zgjedhja karakter: krizantemë karakter lloji dial rrotullues
2, makinë me fjalën e 68
shkronja të mëdha anglisht(26): A-Z
numër i vogël(10): 0-9
Një numër i madh(10): 0-9
simbole të vogla(8): Dhe `, .- / ()
simbolet e mëdha(12): .- / ():NO ¥ origjinal $ £
Modifiko shkatërroj(2): ■■
3, karaktere: takohen ISO standarde ndërkombëtare përdorni një kartë krediti karaktere të veçanta,standardet e aplikueshme të kartës PVC, që është e 85.5mm x 55mm
4, interval të 2,
1/7 e një inç
1/10 e një inç (kufizuar në shtyp gjobë në përdorim)
5, operacion: Manuali linjat konveks fjalë: linjë 1-11
6, fjalë konveks tregues pozicion: duke treguar gjilpërë dhe kartat
7, vëllim: 340× 270 cm 165mm (L x W x H)
8, makinë peshe neto: 9KG (10.5paketim KG)

Manual Embossing Machine function is convex on the surface of PVC cards, press the highlighted letters and numbers to make PVC card with identifiable and unique.

Manual Bank Card Code Printer, PVC Card Kodi Convex Printer, PVC Card Embossing Machine, Plasitc Card Convex Code Printer, Plastic Card Embossing Machine, PVC Plastic Card embossing Machine, from SeabreezeRFID.com

Convex code machine on the market there are both manual and electric. Manual Embossing Machine prices were relatively cheap, relatively simple to use, so small and medium-sized institutions that make using Manual Embossing Machine. This machine structure is reliable, accurate location, madhësia e vogël, beautiful shape, easy to operate.
It is an ideal choice for malls, entertainment venues, banks, insurance companies, business card shops, card factories, and small and medium-sized printing factories to produce all kinds of paper and PVC plasitc cards.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
1 + 8 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com