RFID, kudo në botë.

Kontakt Chip Card

» RFID Card » Kontakt Chip Card

SLE4442 / SLE4428 Kontakt Chip Slotted kartë të vogël, PSAM Card Small

KATEGORIA DHE TAGS:
Kontakt Chip Card , , , , ,

model: HJ928

Contact type IC Chip Small Card can be customized SLE4442/SLE4428/SLE5542/SLE5528 and its compatible chips.

 

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

përpunimit Custom: po
Lloji kontakt IC Chip: Kontakt CPU Chip, SLE4442, SLE5542, SLE4428, SLE5528 dhe Chips Compatible
specifikim Card: kartë standarde 85.5 × 54 × 0.80mm
Madhësia e vogla kartë: 2515mm ×
Lexim dhe shkrim kohë: 1-2ZNJ
Data Storage: > 10 vjet
Kapaciteti Storage: 1024bit
temperatura e punës: -25℃ ~ + 85 ℃
fshirja jeta: > 100000 kohët
Materiale: PVC, PET, PETG, ABS

Contact type IC Chip SLE4442/SLE4428 Slotted Small Card is mainly used in embedded devices or mobile communication devices, data reading and management, if embedded contact-type CPU chip, you can achieve the payment function.
The surface of the card can color printing, print serial numbers or two-dimensional codes to achieve your personalized design.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
1 + 7 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com