RFID, kudo në botë.

Smart IC Card

» Tags » Smart IC Card

10-bit Numri dhe 8-bit Numri Konvertimi Marrëdhënia i Card Access Control

10-bit Numri dhe 8-bit Numri Konvertimi Marrëdhënia i Card Access Control

Zakonisht në sistemin e kontrollit të qasjes, numri card 8-bit është wiegand26-bit output, numri card 10-bit është wiegand34-bit output. Për shembull, shtypjen në një kartë: 0013961168 10-Numri i bit card, ose 213 02000 3+5 8-Numri i bit card. 10-Numri i bit card 0013961168, kthej në hexadecimal është 00 D5 07 D0. 8-Numri i bit card 213 02000, i pari 3 shifra 213 converted

faqe 1 të 11
 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com