RFID, kudo në botë.

Wiegand për Wiegand Ndryshëm Moduli Bit Konvertimi

» Tags » Wiegand to Wiegand Different Bit Conversion Module

Wiegand interchanging Converter, Wiegand për Wiegand Ndryshëm Moduli Bit Konvertimi

Wiegand interchanging Converter, Wiegand për Wiegand Ndryshëm Moduli Bit Konvertimi

parametrat e energjisë: 9~ 15V 30mA (standarde të furnizimit me energji 12V, mund të përdorin drejtpërsëdrejti bordit kontrollit të qasjes furnizimit me energji elektrike); GP-IN dhe furnizimit me energji elektrike WG-OUT janë të njëjta, vetëm nevojë për një terminal është e lidhur me energjinë elektrike. madhësia PCB: 65× njehson 40,2 x 10mm

faqe 1 të 11
 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com