RFID, kudo në botë.

zgjuar Patrol

» zgjuar Patrol

TM Sauna Bath Byzylyk, Byzylyk TM zgjuar Button, Byzylyk Button TM Informacione

KATEGORIA DHE TAGS:
zgjuar Patrol, Manshetë / Byzylyk , , , , , , ,

model: YY290

TM Sauna Bracelet is mainly used in saunas, baths, swimming pools and other water environments.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

chip RF: TM1990A-F5
material: silikoni butë
madhësi: perimetër 190mm, ose me porosi
temperatura e punës: 20℃ ~ + 85 ℃

The TM Bracelet is a soft silicone wristband that encloses the TM DS1990A-F5 chip. It has a beautiful appearance, comfortable wearing, i fortë, not easy to break, no deformation, no discoloration, high temperature resistance. Can be customized in a variety of styles and colors, commonly used red, e verdhe, blu, can laser engrave number, can also print LOGO, Picture.

Packageable TM chip:
Read-only type: DS / TM1990A-F5, (magnetic) DS / TM1990A-F5, TM199D
Read and write type: RW1990-F5, RW2004-F5, RW057
Read and write encryption type: (DS) TM1991L-F5
TM08V2

Aplikacion
Patrol personnel information button, oil and gas pipeline inspection work, TM card lock, etj, often used as a sauna, bath, swimming pool and other locker lock keys.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
5 + 5 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com