RFID, kudo në botë.

Keychain

» Keychain

Access Control devijojnë Frekuenca Keychain, 250KHz Keychain, 375KHz Keychain, 500KHz Keychain

KATEGORIA DHE TAGS:
Keychain , , , , , ,

model: YF082

The surface of the key chain can be screen printed pattern, LOGO, serial number or QR Code.
Me shume se 10 type optional appearances

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

parametrat
frekuencë: përshtatur 125KHz / 250KHz / 375KHz / 500KHz
Lexoni distancë: 2~ 10cm, në varësi të mjedisit aplikimit Reader dhe
Fshini numrin: >100,000 kohët
ruajtje: 10 vjet
temperatura e punës: -20℃ ~ + 80 ℃
materialet e paketimit: ABS
madhësi: 43× 30 cm 5mm ose 50 cm 30 × 5mm, mund të personalizohet
Colors: i kuq, e gjelbër, blu, e verdhe, e bardhë, etj.

The access control deviate frequency keychain is a low frequency 125KHz, 250KHz, 375KHz, 500KHz deviate frequency ID copy keychain, can prevent copying clone, which is also known as the ID encryption card copy card on the market.
The surface of the key chain can be screen printed pattern, LOGO, serial number or QR Code.
Can also be made into the shape of a CR80 standard size card 85.5x54x0.86mm or Crystal Epoxy tag shapes.

Typical application
Access control systems
Parking lot
RFID door locks
Identity recognition management

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
2 + 5 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com