RFID, kudo në botë.

Keychain

» Keychain

ID + IC dyfishtë band 4-in-1 Copyable live Zinxhiri, 125KHz Multi-në-një qasje ashensor UID përsëritur Erased Kodi Keychain

KATEGORIA DHE TAGS:
Keychain , , ,

model: YF051

Të gjitha në një: 4 pieces 125KHz ID chips+1 piece 13.56MHz IC chip, it can integrates access control, frekuentimin e kohës, parking card, elevator card and other functions.

 

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

Parametrat kryesore teknike
frekuenca operativ: 125KHz dhe 13.56MHz
Të gjitha në një: 4 chip ID + 1 IC chip
Distanca Sensing: 2~ 10cm
temperatura e punës: -40℃ ~ + 55 ℃
Specifikim: 51.5X 33 x 10mm
material shell: ABS
Ngjyrë: blu

The ID Copy card access to the five-in-one induction keychain can be erased ID-125KHz multi-card all copy card low frequency card, a card support written to four different ID card numbers and an IC card number, mund të fshihet në mënyrë të përsëritur, copied, support to change the ID card number, does not affect the use of the card function, support ID rewrite device, T5557/8800/5200/chip, punën e qëndrueshme! 1 copy buckle can open 4 low frequency different card number ID 125KHz and 1 piece IC 13.56MHz access control. A card multi-use, write the card when the corresponding button to write the card can be. Induction sensitive, easy to swipe and carry, wide range of applications, small appearance, rugged and durable.
The keychain surface can be silkscreened with your company LOGO, pattern or code.

Product advantages
Compatible with all models on the market, can read and write repeatedly wipe, can penetrate the firewall
The new five-in-one design, a copy buckle can open five access control, let you say goodbye to the tedious

Aplikimet
Access Control
identifikim
One Card Solutions
Koha Pjesëmarrja
Parking
Elevators

 

 

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
0 + 5 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com