RFID, kudo në botë.

Shirit magnetik Device Card

» Hardware » Shirit magnetik Device Card

Të tre udhë shirit magnetik Card Lexo / Shkruaj pajisje, USB, PS / 2, RS232

KATEGORIA DHE TAGS:
Shirit magnetik Device Card , , ,

C-YD-447 seri kartë magnetike lexues mund të lexojnë dhe shkruajnë të gjitha llojet e pajtueshmërisë me shirit magnetik ISO standarde (Passbook bankare / kartat)1,2,3 gjurmët. përdorur gjerësisht në POS, bankë, kontrollin e qasjes, frekuentimin e kohës, menaxhimin anëtar, kujdesit shëndetësor dhe fusha të tjera.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

model: C-YD-447
standarde kartë magnetike: ISO7811 / 7812, bashkëmplies me ANSI, ISO, NGA, IBM dhe standardet e tjera të të dhënave
Lexoni / shkruani udhë: track1 / track2 / track3
Card ushqyerit speed: 10~ 150cm / sec(210DPI)
Aftësia card Reading: 300OE-4000OE
Interface: USB, PS / 2 ,RS232
Jeta magnetike kokë: >500,000kalon
furnizimi me energji elektrike: DC + 5V
Metoda coding: F / 2F
Konsumimi aktual: Single 3.5mA udhë
5.2mA Dual udhë
Triple 7.3mA udhë
temperatura Operatinng: -10° C ~ + 50 ° C
lagështi: 15-85%RH
dimension: 170X 44 x 42mm
Gjatësia Cable: 2.0m
peshë: 450G

C-YD-447 seri kartë magnetike lexues mund të lexojnë dhe shkruajnë të gjitha llojet e pajtueshmërisë me shirit magnetik ISO standarde (Passbook bankare / kartat)1,2,3 gjurmët. compatibility mirë, është përdorur gjerësisht në sistemin POS, Sistemi bankare, kontrollin e qasjes, Sistemi frekuentimin kohë, Sistemi i menaxhimit anëtar, kujdesit shëndetësor dhe fusha të tjera.

Modeli i vetëm portativ në treg që nuk ka nevojë të mbyllën në një mur OUTLET--- lidh & Mundësuar nga USB port tuaj.

Kjo është një Njësi Top-of-the-line: Shumë banka dhe financiar Large & Kompanitë e sigurimit e përdorin këtë lloj të makinës. Kjo pajisje do të lejojë që të ndryshojë informacionin në kartat shirit magnetik.

të gjithë 3 ndjekur kartë magnetike shirit Read Shkruaj pajisje, USB, PS2, RS232. SeabreezeRFID LTD.

Ajo gjithashtu do t'ju lejojë për të shkruar për kartat e reja. Ai përfshin softuer të veçantë që do të deshifroj dhe shifroj të gjitha informatat në kartën. Ajo lidhet me kompjuterin tuaj, ose personal apo laptop *, dhe shkon duke përdorur software furnizohen. Përdorimi i pajisjes është i thjeshtë. Kthehet në kompjuterin tuaj dhe të drejtuar software furnizuar. tani, shpullë një kartë me makinë dhe të gjitha informacionet mbi kartë do të shfaqet në kompjuter. tjetër, duke përdorur tastierën tuaj, ndryshojë çdo dhe të gjitha informatat që ju dëshironi. Pasi të plotë, ri-shpullë kartën përmes makinës dhe karta juaj do të ketë informacione të reja të regjistruara mbi shirit magnetik. kartat shirit magnetik janë të lehtë të njihet me shirit ngjyrë kafe ose të zezë në anën e pasme të kartës. Të gjitha software është i përfshirë, si dhe të plotë hap-pas-hapi instruksionet me screenshots kompjuterike. 10 kartat bosh të bardhë janë të përfshira falas me blerjen tuaj të këtij zëri.
Sigurimi i zhvillimit të software kit.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
5 + 4 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com