RFID, kudo në botë.

Manshetë / Byzylyk

» Manshetë / Byzylyk

Colorful Soft Silicone rrip ore, RFID ngjyra silikoni byzylyk, NFC Colorful Silicone rrip ore

KATEGORIA DHE TAGS:
Manshetë / Byzylyk , , , , , , ,

model: YW675

RFID Colorful Soft Silicone Bracelet can be custom sizes, chip types, production printing processes and more. There are own molds to choose from.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

frekuencave në dispozicion: LF 125KHz, 134.2KHz / HF 13.56MHz / UHF 860 ~ 960MHz
patate të skuqura në dispozicion: TK4100, EM4200, EM4305, T5577, FM11RF08, M1 S50, I KODI 2, ultralight, H3 Alien, Impinj M4 / M5, etj.
protokoll komunikimi: ISO 14443A, ISO 15693, ISO 18000-6C
vjet pune: me shume se 10 vjet
Lexoni varg: 2~ 100cm (lexim në distancë varet nga lloji dhe madhësia chip antenë)
temperatura e punës: -30℃ ~ + 220 ℃
Ngjyrë: blu, i kuq, e zezë, e bardhë, e verdhe, gri, e gjelbër, rozë, ngjyra të përziera, etj, mund të specifikoni ngjyra
material: Silicone
proces: mëndafshi shtypjen ekran LOGO dhe kodim, gdhendje lazer, etj.

The Colorful soft silicone wristband series is developed and produced by Seabreeze Smart Card Company. It uses high quality silica gel and advanced production technology to produce high quality soft wristband products. Çmim i ulët, suitable for your market development. This wristband can be packaged with RFID chips and can be used in access control and identification.
stil: closed round style, adjustable convex and concave buckle style, watch band buckle style

Colorful Soft Silicone rrip ore, RFID ngjyra silikoni byzylyk, NFC Colorful Silicone rrip ore, nga Seabreeze Smart Card Co, Ltd.Characteristics
Beautiful, flexible, easy to wear, lehtë për t'u përdorur, i papërshkueshëm nga uji, moisture-proof, shockproof, rezistente ndaj temperaturës së lartë.

Application range
Widely used in swimming pools, cold storage, field operations and other extremely humid environments, even in the harsh conditions such as long-term immersion in water, can be used normally. Suitable for campuses, amusement parks, nightclubs, music evenings, access control and identification, it can be used as a high-end business gift.

 

avantazh konkurrues:
stafit me përvojë;
cilësi të shkëlqyeshme;
Cmimi me i mire;
ofrimit të shpejtë;
kapacitet të madh dhe një gamë të gjerë të produkteve;
Prano qëllim të vogla;
ODM dhe OEM produkte sipas kërkesës së klientit.

 

 

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
2 + 5 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com