RFID, kudo në botë.

LF / HF Reader

» Hardware » LF / HF Reader

IC Card Reader, Mifare Card Reader, Interface USB ose Interface Serial

KATEGORIA DHE TAGS:
LF / HF Reader , , , , , , , , , ,

model: YJ30-R20C

Two type interfaces optional (USB or Serial Interface), and two appearances optional.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

Parametrat teknike
protokoll komunikimi: ISO14443 TYPEA / B
frekuenca e punës: Lartë frekuenca 13.56MHz
Card Mbështetje: standarde Mifare,S50, S70 dhe kartë compatible
Interface: USB, Interface serial (fakultativ)
Distanca Reading: > 60mm
Lexoni Koha: <100Znj
furnizimi me energji elektrike: USB
Produkt Përmasat: 104mm × 68mm × 10mm
temperatura e punës: -20℃ ~ + 85 ℃
duke treguar dritë: ngjyra të dyfishtë
peshë: 50G
Ngjyrë: e zezë
material shell: ABS

The USB interface IC card issuer realizes that the card serial number is directly transmitted to the computer through the USB port, and the user does not need to load the driver when using the device, and the card issuer is directly inserted into the computer USB interface, without the external power supply, and the card issuer indicates that the red light is on and the green light is flashing. Until you hear the buzzer sounding twice, the indicator light only shows red light, you can start swiping the card, and the card number is displayed at the cursor position after swiping the card. Use the management software to manage the card number and generate many functions.
This card reader can only read and cannot write. Because of simple construction and simple operation, there is a minimum cost advantage.

aplikimet kryesore
Qasja e kontrollit
Personnel or asset identification

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
5 + 9 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com