RFID, kudo në botë.

LF / HF Reader

» Hardware » LF / HF Reader

ID + IC dyfishtë frekuencë 2-in-1 lexues, 125KHz + 13.56MHz Dual-band 2-in-1 Card Access Control Pjesëmarrja Lëshuesi

KATEGORIA DHE TAGS:
LF / HF Reader , , , , , , ,

model: YJ40-R10DC

Support dual frequency 125KHz+13.56MHz, USB interface plug and play, simple and practical.

hetim
 • specifikimet
 • Përshkrim

Parametrat teknike
frekuenca mbështetje: 125KHz + 13.56MHz
Card lloj leximi: ID card (EM4102, EM4200, TK4100, etj)
IC card (MF S50/S70, FM11RF08, ISO14443A protocol cards)
Metoda e komunikimit: USB (Imitation keyboard output)
Mënyra e punës: Lexo vetem
Sistemi operativ: Windows 7, Windows 10, Linux, etj.
format e prodhimit: default 10-digit decimal, formate të tjera mund të personalizohet
pushtet: ndërfaqe USB, DC5V
Konsumi i energjisë: <0.2W
madhësi: 110X 80 x 26mm

YJ40-R10DC model ID+IC dual-frequency card reader is a dual-band reading device that can read both EM protocol RF card and ISO14443A protocol RF card/tag.
In the process of use, the user does not need to load any driver, can be plugged and inserted at will (prizë dhe luaj), the USB interface directly obtains the power, and the serial number in the RFID card can be read and input to the computer and other devices through the data interface without external power supply, equivalent to the automatic keyboard input number.
Widely used in access control attendance management system, menaxhimit të aseteve, information inquiry, club members, supermarket consumption systems, book lending, meeting check-in and other fields.

Form Enquiry ( ne do të kthehemi ju sa më shpejt të jetë e mundur )

emër:
*
Email:
*
mesazh:

verifikim:
5 + 7 = ?

Ndoshta ju pëlqen gjithashtu

 • Shërbimi ynë

  RFID / IOT / Access Control
  LF / HF / UHF
  Card / Tag / Zbukurim / Label
  Manshetë / Keychain
  R / W Pajisja
  RFID Zgjidhja
  OEM / ODM

 • kompani

  Rreth nesh
  shtyp & Media
  Lajme / Blogs
  Karriera
  Awards & Shqyrtime
  Dëshmi
  Program Affiliate

 • Na kontaktoni

  Tel:0086 755 89823301
  web:www.seabreezerfid.com